نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آزاده نامداری با صورتی کتک خورده از فرزاد حسنی + عکس
آزاده نامداری ، آزاده نامداری اینستاگرام
آزاده نامداری همسر سابق فرزاد حسنی عکسی با صورت زخمی از خود منتشر کرد که به دلیل ضرب و شتم همسر سابقش دچار کبودی شده است .توضیحات بیشتر در این رابطه را می خوانید.
تاریخ انتشار : 2 فروردین 1394

 آزاده نامداری و فرزاد حسنی که ازدواج و جدایی پر سرو صدایی داشتند این بار به گونه ای دیگر خبر ساز شدند.

آزاده نامداری با انشتار عکسی از صورت کبود و زخمی خود از ضرب و شتم خود توسط همسر سابقش خبرداد. وی نوشته متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رومنتشر کنم.اما دیگه بایداین عکس مستند متشر شود و بسیاری ازمدیران محترم تلویزیون خودمو وحالمو رویت کردن. امروزبه لطف دروغگویی ایشون مستند من پخش نشد،،وهزار اتفاق تلخ دیگه رخداد.من الان سرپام،خوبم.زندگی میکنم،درس میدم،،کارمیکنم ودوباره زنده شدم..متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده شو مسپره دست کسی که به نزدیکترین کسش رحم نکرد،،به تایید دوستانش ازدواج بامن فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود.به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم.این عکس تلخه ولی واقعیه،برای هوادارایی میگم که ازایشون بت ساختن،بتی که به هیچ مسلکی پابند نیس،دیگه کسی وی افروده که شوهر سابقش باز سخنانی خواهد گفت و به هر تهمتی متوسل می شوداما من واگذارت میکنم بخدا..وخوشحالم که دیگه نمی بینمت.فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدتهاست حتی خودم گوشش ندادم.

آزاده نامداری با صورت زخمی

آزاده نامداری با صورتی کتک خورده از فرزاد حسنی + عکس

آزاده نامداری با صورتی کتک خورده از فرزاد حسنی + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 6638
برگرفته از ساعت 24 /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5959 679
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف