نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حضور آزاده نامداری در جشنواره هنر برای صلح + تصاویر
آزاده نامداری ، آزاده نامداری در کنار مردم
آزاده نامداری برای اولین بار بعد از ماجرای انتشار عکس هایش با پوشش همیشگی در پنجمین جشنواره هنر برای صلح ظاهر شد و تصویری از این حضور را با مردم به اشتراک گذاشت.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396

آزاده نامداری در کنار مردم در جشنواره هنر برای صلح

پنجمین جشنواره هنر برای صلح در حالی کار خود را با آثاری از هنرمندان 30 کشور جهان در خانه هنرمندان ایران آغاز کرد که یک مهمان جنجالی داشت.

آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون که بعد از انتشار عکس هایش در سوئیس در ملاءعام دیده نشده بود این بار در کنار مردم در پنجمین جشنواره هنر برای صلح ظاهر شد. از نکات قابل توجه این حضور پوشش همیشگی آزاده نامداری بود.

این مجری کشورمان تصویری از حضورش در پنجمین جشنواره هنر برای صلح را در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشت و درباره این جشنواره توضیح کوتاهی داد.

آزاده نامداری در جشنواره هنر برای صلح

آزاده نامداری

آزاده نامداری در پنجمین جشنواره هنر برای صلح

آزاده نامداری برای اولین بار بعد از ماجرای انتشار عکس هایش با پوشش همیشگی در پنجمین جشنواره هنر برای صلح ظاهر شد و تصویری از این حضور را با مردم به اشتراک گذاشت و نوشت :پنجمین جشنواره هنر برای صلح با شعار صلح برای کودکانمان . آشتی و دوستی توی خونه ، توی شهر ، توی دنیا .... مهم تر از همه با خودمان مهربان باشیم .

تقدیر و نشان صلح برای استاد محمود دولت آبادی ، استاد محمدرضا شجریان ، جناب رضا کیانیان و استاد سینما ناصر تقوایی.... و سپاس از این گروه جوان به مدیریت فریدون فربد...

آزاده نامداری

آزاده نامداری در پنجمین جشنواره هنر برای صلح

پنجمین جشنواره «هنر برای صلح» در کنار بخش نمایشگاهی تا 30 شهریور همه روز با برنامه های متنوعی در عرصه تئاتر، موسیقی و سینما میزبان علاقمندان به هنر و صلح خواهد بود.

مراسم بزرگداشت روز جهانی صلح و اهدای «نشان صلح» که یکی از بخش های اصلی جشنواره «هنر برای صلح» در دوره های پیشین بوده است.

حضور آزاده نامداری در جشنواره هنر برای صلح + تصاویر

حضور آزاده نامداری در جشنواره هنر برای صلح + تصاویر
:
امتیاز : 1.5 تعداد رای : 10
برگرفته از صفحه شخصی آزاده نامداری / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف