نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون کنایه کمدین خنداننده شو به آزاده نامداری + عکس
آزاده نامداری ، خنداننده شو
مجید افشاری یکی از کمدین های خنداننده شوی خندوانه در بخشی از استندآپ کمدی شب گذشته اش در خندوانه با کنایه به ماجرای آزاده نامداری اشاره کرد.
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1396

آزاده نامداری در خنداننده شو سوژه شد

برنامه شب گذشته خندوانه به اجرای دو کمدین خنداننده شو در مرحله نیمه نهایی اختصاص داشت. مجید افشاری و سیده مریم کشفی در دومین شب از مرحله نیمه نهایی به رقابت با یکدیگر پرداختند و توانستند نظرهای خوبی از سوی مربی های خنداننده شو جذب کردند.

سوژه شدن آزاده نامداری در خنداننده شو

مجید افشاری از گروه حسن معجونی اولین نفری بود که برای اجرای استندآپ کمدی خود روی صحنه آمد. مجید افشاری استندآپ کمدی خود را با نامه ای از توصیه های پدرش آغاز کرد و با ظرافت تمام به معضلات اجتماعی پرداخت. مجید افشاری در بخشی از استندآپ خود به ماجرای این روزهای فضای مجازی و جنجالی که در سوئیس برای آزاده نامداری شکل گرفته بود اشاره کرد.

آزاده نامداری سوژه خنداننده شو

آزاده نامداری سوژه استندآپ خنداننده شو

مجید افشاری در بخشی از نامه پدرش با کنایه به ماجرای آزاده نامداری گفت:پدرم وصیت کرد هر جا میری برو، ولی سوئیس نرو، اگه هم رفتی پارک نرو، چون اونجا بادهای شدیدی میاد و همه چیز رو با خودش می بره....

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری تلویزیون سوژه استندآپ کمدی شد

عکس هایی از بانوی نامدار تلویزیون آزاده نامداری در حالی که همراه همسر و فرزندش در سوئیس به سر میبرد منتشر شد و نداشتن حجاب در این عکسها بهانه ای برای دست به دست چرخیدن آنها در فضای مجازی شد و جنجال های زیادی با انتشار این عکسها به پا شد.

آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون که با اجرا در برنامه تازه ها در سیمای خانواده به شهرت رسید این روزها سوژه بسیاری از رسانه های اجتماعی شده است.

کنایه کمدین خنداننده شو به آزاده نامداری + عکس

کنایه کمدین خنداننده شو به آزاده نامداری + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 28
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 26 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف