آزاده نامداری

حضور پر حاشیه آزاده نامداری در مالاریا + تصاویر

تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394کد مطلب : 26714زمان مطالعه : 4 دقیقه
آزاده نامداری مجری که به اعتقاد خودش هر کاری می کند حاشیه ساز میشود اولین تجربه بازیگری را با فیلم مالاریا به کارگردانی پرویز شهبازی کسب کرده و در گفت و گویی از حاشیه های به وجود آمده از این فیلم می گوید.

نقش مثبت آزاده نامداری در فیلم مالاریا

آزاده نامداری بازیگر فیلم سینمایی مالاریا که برای اولین بار به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده است گفت:من جزو مجری هایی نبودم که علاقه به بازیگری داشته باشم چراکه برخی از مجریان وارد این عرصه می شوند تا دیده شوند ولی من واقعا برعکس این دوستان بوده ام و علاقه اصلی ام به تلویزیون بوده است وشغلم را دوست دارم و اصلا فکرش را نمی کردم که روزی چنین کاری کنم و در فیلم سینمایی بازی کنم.

*پرویز شهبازی یکی از فیوریت های من بود/ دلیلی برای رد کردن بازی در «مالاریا» نداشتم

وی در ادامه افزود:این در شرایطی است که در طی این سال ها پیشنهادات زیادی برای بازیگری به من شده بود. در یک دوره خاص یک گپی بین من و همکارانم در تلویزیون رخ داد و در همین بین موضوع بازی در فیلم سینمایی مالاریا به کارگردانی پرویز شهبازی نیز مطرح شد که رد کردن آن کار عاقلانه ای نبود. کار کردن با پرویز شهبازی برای من بسیار دوست داشتنی است. به جهت اینکه یکی از فیوریتهای من بود چراکه مثلا یکی از فیلم های ایشان که نفس عمیق است را چندین بار دیدم. به هر حال هر کسی یک کارگردان و یا هنرمندی را دوست دارد. زمانی که با من تماس گرفتند تا سرکار وی حاضر شوم واقعا حساس نکردم دلیلی برای رد کردن این پیشنهاد دارم.

آزاده نامداری و ساغر قناعت

آزاده نامداری و ساغر قناعت در فیلم مالاریا

او همچنین در ادامه گفت:یکی از ویژگی های پرویز شهبازی این است که اجازه نمی دهد عوامل فیلم و بازیگران متوجه روند قصه و فیلم نامه بشوند. اگر مصاحبه های بازیگران فیلم های قبلی این کارگردان را بخوانید متوجه این موضوع می شوید. درواقع من هم مانند تماشاگران قرار است فیلم را برای اولین بار و همچنین پایان بندی اش را به همراه اصحاب رسانه در کاخ جشنواره ببینم.

*شهبازی گفت قول می دهم از تو یک دختر good بسازم/ به شهبازی اعتماد کردم

نامداری در ارتباط با سکانس هایی که خود در آن حضور داشت گفت:در این فیلم نقش سمیرا را بازی می کنم اما قطعا سمیرا آزاده نامداری نیست اما به لحاظ کارکتری به من نزدیک است. سمیرا دختری است که تلاش می کند در قصه همه چیز را سامان دهد. تلاش می کند مشکلاتی را که توسط پسردایی اش که در فیلم که آذرخش فراهانی آن را ایفا می کند برطرف کند. پرویز شهبازی به من گفت اگر نگران این هستی که چون وجهه خوبی در جامعه دارم خراب شود گفت که قول می دهم از تو یک دختر good بسازم. سمیرا goodman قصه است. من نیز به گفته پرویز شهبازی اعتماد کردم. درواقع به زیاد بودن و یا کم بودن حضور سمیرا در فیلم کاری ندارم اما آن مقداری که قرار است این نقش را ببینید شاهد کارکتر مثبتی از او هستیم. سمیرا سعی می کند در فیلم مالاریا به همه کمک کند.

نامداری در ادامه گفت:به نظرم پرویز شهبازی همواره تلاش می کند در فیلمی که می سازد contrastهای فیلم را رعایت کند. در این فیلم سینمایی که آذرخش فراهانی partner من است زمانی که در کنار هم قرار می گیریم یک contrast را به وجود می آوریم هم از لحاظ پوشش و هم از لحاظ عقاید و حرف هایی که گفته می شود.

آزاده نامداری و آذرخش فراهانی در فیلم مالاریا

آزاده نامداری و آذرخش فراهانی در فیلم مالاریا

 

*بازی در نقش سمیرا منافاتی با عقاید من نداشت

نامداری در رابطه با پوشش که در ابتدای حضورش در فیلم که باعث شد حاشیه هایی را به وجود بیاورد گفت:ابتدا بزرگ فکر می کردم و گمانم بر این بود که آدم ها درک می کنند و منظورم فقط مردم نیست بلکه اصحاب رسانه نیز هست. آزاده نامداری شخصیت حقیقی دارد و زمانی که قرار است در یک فیلم بازی کند آن شخصیت، شخصیت حقوقی من محسوب می شود و من واقعی نامداری در فیلم نیستم. در نتیجه می توانم با هر پوششی در آن حضور داشته باشم البته با رعایت اعتقادات شخصی خودم. نشانه این صحبتم فیلمنامه هایی است که آنها را رد کردم اما چیزی که پرویز شهبازی از من کرده بود هیچ منافاتی با عقاید شخصی من نداشت. نه پوشش این کارکتر پوشش خاصی محسوب می شد.

وی در ادامه افزود:عکسی که در ابتدا حاشیه ساز شد عکس گریم من بود که با شیطنت دوستانمان عکس تست گریم در فضای مجازی قرار گرفت.

آزاده نامداری

آزاده نامداری

 

*نمی دانم چرا هرکاری می کنم حاشیه ساز می شود

او همچنین گفت:واقعا نمی دانم چه اتفاقی می افتد که هر کاری که می کنم حاشیه ساز می شود. اگر نگاهی به صفحه اینستاگرام بسیاری از افراد بیندازید واقعا به این نتیجه می رسید که من منظورم چیست. در صفحه اینستاگرام افراد عکس هایی می بینید که نشان دهنده عکس های روز تولد، ازدواج و عکس هایی از این دست است اما این حساسیت چند برابر روی صفحه اینستاگرام من است که هر عکسی می گذارم افراد اظهارنظر می کنند. نمی خواهم بدبینانه نگاه کنم یا این موضوع مدیریت می شود توسط اشخاصی یا من آدم بدشانسی هستم که دائم در تیررس افرادی هستم که به دنبال این هستند که من چه کار می کنم و کجا می رود و چه می پوشم.

آزاده نامداری و همسرش

آزاده نامداری و همسرش در جشنواره فیلم فجر

خلاصه داستان فیلم مالاریا: مالاریا داستان دختر و پسری است که در تهران گردی های خود با شخصی برخورد می کنند که مشکلی دارد و آن ها سعی در کمک به او برای رفع مشکل را دارند.

عوامل فیلم مالاریا:

نویسنده و کارگردان:پرویز شهبازی، تهیه کننده:مسعود ردایی، بازیگران:ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی و آزاده نامداری، فیلمبردار:هومن بهمنش،صدابردار:منصور شهبازی،صداگذار:محمدرضا کشفی،طراح گریم:محمد قومی،تدوین:پرویز شهبازی.

آزاده نامداری ، ناگفته های فیلم مالاریا از زبان آزاده نامداری

1.721
این مطلب مفید بود ؟714
وبگردی