نمناک فرهنگ و هنرچهره ها از ممنوع التصویری آزاده نامداری تا مصاحبه با دیا میرزا
آزاده نامداری ، برنامه آبان
آزاده نامداری بعد از ممنوع التصویری اش در برنامه آبان با دیا میرزا بازیگر هندی گفتگو کرد , نامداری اظهارات جنجالی درباره ممنوع التصویری اش بیان کرد.
تاریخ انتشار : 8 دی 1395

ممنوع التصویری آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری جنجالی تلویزیون که ممنوع التصویر نیز هست این روزها با برنامه آبان پس از سه سال دوری از عرصه اجرا به شبکه آپارات آمده است.

"آبان” برنامه ای زنانه است و به گفت وگو با شخصیت های زن معاصر در عرصه های گوناگون اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری و ورزشی و علمی می پردازد. تاکنون منیژه حکمت، افسانه بایگان، چیستا یثربی، نیلوفر اردلان و… در مقابل نامداری نشسته اند به سؤالات او پاسخ داده اند. این برنامه هر شنبه روی سایت آپارات قابل دریافت است. علاوه بر این او این روزها منتظر اکران”مالاریا” اولین تجربه حضورش در سینما نیز هست.
 
آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری جنجالی تلوزیون

 
وی همچنین درباره ممنوع التصویری خود در تلویزیون بیان کرد:روزی که بتوانم در تلویزیون کار خوب و درست انجام دهم بازمی گردم. من عاشق تلویزیون هستم، ولی باید کار خوبی ارائه دهم و اگر بتوانم همان طور که بودم برگردم قطعاً این کار را انجام می دهم. در طول دوازده سال گذشته کارهایی داشتم که به در بسته خورد. اگر این را ممنوع التصویری بدانید، بله ممنوع التصویر هستم، ولی نامه رسمی از سازمان مبنی بر ممنوع التصویری به من داده نشده است. حتماً صلاح این است که مدتی من و تلویزیون از هم دور باشیم. ضمن اینکه قدرت تهیه کنندگان در تلویزیون آن قدر نیست که بخواهند پشت یک مجری بایستند. اگر این طور باشد خیلی ها به تلویزیون بازمی گردند و روزهای خوب گذشته را بار دیگر تجربه می کنند.
 

گفتگوی آزاده نامداری با دیا میرزا

دیا میرزا بازیگر هندی فیلم «سلام بمبئی» با حضور در هفتمین قسمت برنامه «آبان» از شرایط زندگی اجتماعی و اقتصادی زنان در هندوستان گفت.

دیا میرزا در این گفت وگو با اشاره به اینکه بزرگ ترین و مهم ترین مشکل زنان در هندوستان طرز فکر آنان است از حمایت های دولت و قوانینی که به نفع زنان در این کشور وضع شده گفت و یکی از مشکلات زنان در هند را عدم استقلال اقتصادی عنوان کرد.

دیا میرزا گفت:«همه انسان ها بدون توجه به جنسیت باید به تساوی بودن حقوق زنان و مردان قائل باشند.»

آزاده نامداری

دیا میرزا در برنامه آزاده نامداری

این بازیگر هند با اشاره به حضورش در سینما بر استفاده از جایگاه خود برای بازگو کردن و حل مشکلات اجتماعی زنان و کودکان تأکید کرد.

به گفته این بازیگر تعیین جنسیت قبل از تولد در هند غیرقانونی است چراکه در بعضی مناطق با تعیین جنسیت و مشخص شدن فرزند دختر آن را سقط می کنند، اما در حال حاضر دولت در برخی مناطق از به دنیا آمدن فرزند دختر به دلیل افزایش غیرطبیعی متولدین ذکور حمایت کرده و به خانواده ها کمک می کند تا فرزند دختر خود را به دنیا آوردند.

دیا میرزا در پاسخ به این پرسش که بازیگر است یا مدل، خود را هنرمند نامید که گاهی اوقات به عنوان مدل هم فعالیت می کند.

آزاده نامداری

مصاحبه آزاده نامداری با دیا میرزا

گفت وگو با این بازیگر هندی هم اکنون روی سایت آپارات منتشرشده است.

 برنامه «آبان» برنامه ای درباره زنان است که به گفت وگو باشخصیت های زن معاصر در عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و هنری، ورزشی و علمی و... می پردازد.

از ممنوع التصویری آزاده نامداری تا مصاحبه با دیا میرزا

از ممنوع التصویری آزاده نامداری تا مصاحبه با دیا میرزا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 16
برگرفته از خبر آنلاین - 24 آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 16 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف