نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازداشت آزاده نامداری در فرودگاه امام؟
آزاده نامداری ، آزاده نامداری بازداشت شد
اخبار و ویدئویی مبنی بر بازداشت آزاده نامداری در فرودگاه امام خمینی (ره) در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده بود که ساعاتی بعد واقعیت این خبر توسط خبرگزاری ها اعلام شد.
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1396

بازداشت آزاده نامداری در فرودگاه امام واقعیت یا شایعه؟

ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر دستگیر شدن آزاده نامداری در فرودگاه هنگام بازگشت به ایران منتشر شد که مدیر کل زندانهای استان تهران برای پایان به این شایعات پاسخ داد.

مصطفی محبی مدیر کل زندانهای استان تهران در نشست خبری صبح امروز خود در پاسخ به سوالی درباره فرار یکی از زندانیان از زندان اوین گفت:این فرد از زندان فرار نکرده بلکه از بیمارستان فرار کرده بود و دو روز پیش دستگیر شد و جرمش کلاهبرداری بود.

وی درباره ساخت مهدکودک در زندان نسوان گفت:مجوز و نیروی انسانی این کار را نتوانستیم فعلا محیا کنیم. به نظر ما بچه ها در کنار مادران باشند خیلی بهتر هستند و ما کودکان زیر دو سال را نگه می داریم.

محبی درباره اینکه بیشترین جرایم زندانیان مربوط به کدام جرم ایت گفت :بیشترین جرایم مربوط به مواد مخدر و بعد از آن سرقت و بعد از آن جرایم علیه اشخاص مهم است. در مورد مواد مخدر 3.6 کاهش و سرقت 8.6 درصد در سال جاری کاهش داشته ایم.

مدیر کل زندانهای استان تهران تصریح کرد:پرونده های قدیم فقط مزاحمت تلفنی بود. ما در گذشته داشتیم پرونده ای که به دلیل فوت کردن و زنگ زدن و مزاحمت تلفنی برای خانم، همسرش به او شک کرد و این خانم خودسوزی کرد و ببینید یک مزاحمت تلفنی باعث فوت خانم شد.

آزاده نامداری

آزاده نامداری در فرودگاه امام بازداشت شده است؟

وی خبر منتشره مبنی بر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرد و گفت:چنین چیزی را نداشتیم.

بازداشت آزاده نامداری در فرودگاه امام؟

بازداشت آزاده نامداری در فرودگاه امام؟
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 53
برگرفته از خبرگزاری فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف