نمناک اخبارفرهنگ و هنر جواد گلپایگانی بازیگر نقش آتقی سریال آینه عبرت آزاد شد + تصاویر
سریال آینه عبرت ، آتقی آینه عبرت
جواد گلپایگانی بازیگر نقش آتقی در سریال به یاد ماندنی آینه عبرت با مشارکت خیرین و با همت ستاد دیه از زندان اوین آزاد شد.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1393

جواد گلپایگانی هنرمند سال های دور سینمای ایران و بازیگر پیشکسوت تلویزیون که نقش آتقی را در سریال آینه عبرت ایفاگر بود به دلیل محکومیت های مالی در زندان به سرمی برد، با پیگیری و همکاری خوب گروهی از نیکوکاران گلپایگانی با تحمل مصایب بسیار و تحمل بیماری سخت، برای همیشه از بند حبس رهایی یافت.
هنرمند با سابقه سینما و تلویزیون که به دلیل پراکندگی محاکم قضایی که پرونده های وی در آنها جریان داشت و هنوز میزان محکومیتش به طور کامل مشخص نشده بود، پس از صدور حکم نهایی تمامی محاکم صالحه، آزاد و به آغوش جامعه بازگشت.

سریال آینه عبرتاین چهره مردمی علیرغم مشارکت ستاددیه و پرداخت دین مربوط به محکومیت دیه ناشی از حادثه رانندگی باز طعم شیرین آزادی را نچشید و به دلیل وجود پرونده های دیگر مالی ایشان در سایر محاکم قضائی، متأسفانه همچنان زندان میزبان این بازیگر پیشکسوت بود.
هرچند بیش از 14 سال از ورود ناخواسته مرد آشنای رسانه ملی به زندان می گذرد، اما با وجود حمایت های لفظی برخی هنرمندان و ورزشکاران و برگزاری محافل خیریه در فضای مجازی که جز یک حالت نمایشی و تبلیغاتی هیچ عواید دیگری برای آقای گلپایگانی نداشت، در نهایت شامگاه شنبه (11 بهمن ماه) با همکاری مستمر و کمک خیرین گلپایگانی موجبات استخلاص وی فراهم گردید و چهره فراموش ناشدنی سریال آینه عبرت که اظهار علاقمندی برای ادامه کارهای هنری خود را اعلام هم کرده، به آغوش خانواده بازگشت.
موضوع آزادی این هنرمند نامی که به فراخور حوصله برخی از اصحاب رسانه و ملاقات های موردی عده ای از همکاران و نزدیکان ایشان و گاه نیز به سبب مصاحبه های کوتاه خود آقای گلپایگانی هر از چندگاهی دوباره یادآوری می شد و بحث داغ برخی محافل برای نشر آزادی، روی خط اخبار می رفت، اما خوشبختانه با تعیین حکم نهایی و تعیین میزان بدهی، پرونده آتقی برای همیشه بسته و آزادی از زندان، پایان خوش این سکانس از زندگی آتقی شد.

 

 
سریال آینه عبرت
 
دینی که مدیریت شرکت یاسین فیلم را در اختیار دارد و علاوه بر آن مدیریت سورینت فیلم متعلق به بابک زنجانی را نیز بر عهده دارد. 
 
سریال آینه عبرت

 «آتقی» پس از آزادی از زندان چه می کند؟

یکی از اعضای خانواده جواد گلپایگانی اینگونه گفت که این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به علت سکته ای که اخیرا در زندان داشته، دچار فراموشی خفیف شده است.
این عضو خانواده جواد گلپایگانی در ادامه گفت:آقای گلپایگانی این روزها مشغول استراحت است و به علت سکته ای که اخیرا داشت، یک طرف بدنش لمس شده و کمی دچار فراموشی شده است که به مرور زمان با رسیدگی هایی که خواهیم داشت حالش بهتر هم می شود. او طی این مدتی که در زندان به سر می برد، با دارو خودش را سرپا نگه داشته بود که امیدواریم هرچه زودتر حالش بهتر شود.
او در ادامه با تاکید بر اینکه هیچ هنرپیشه و کارگردانی در آزاد شدن بازیگر نقش «آتقی» نقشی نداشته است، تصریح کرد:حتی اگر خود آقای گلپایگانی هم به عنوان مثال بگوید فلان بازیگر سریال «آیینه عبرت» نقشی در آزادسازی اش داشته ، اصلا صحت ندارد؛ آقای گلپایگانی فقط به واسطه کمک یکسری از خیرین شهرستان گلپایگان که بزرگ آنها آقایی به نام عبیری است، از زندان آزاد شده است و ایشان از دو ماه قبل پیگیر کارهای آقای گلپایگانی بودند که ما خانوادگی از ایشان سپاسگزاریم.

جواد گلپایگانی بازیگر نقش آتقی سریال آینه عبرت آزاد شد + تصاویر

جواد گلپایگانی بازیگر نقش آتقی سریال آینه عبرت آزاد شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 146
برگرفته از تابناک -/ف
این مطلب مفید بود ؟ 133 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف