آزار و اذیت دختر جوان

حکم بازیکن پرسپولیس به اتهام آزار و اذیت دختر جوان مشخص شد

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1393کد مطلب : 11689زمان مطالعه : 1 دقیقه
محمدزاده رئیس کمیته اخلاق از آخرین وضعیت اتهام آزار و اذیت دختر جوان در آسانسور توسط دروازه بان پرسپولیس توضیح داد.

 علی اکبر محمدزاده درباره تذکر وزارت ورزش به فدراسیون های ورزشی مبنی بر اینکه ورزشکاران عکس های خصوصی شان را در اینستاگرام نگذارند، اظهار داشت:ما هنوز نامه ای را از وزارت ورزش و جوانان دریافت نکردیم اما این کار واقعا قشنگ و خوب است. من هم از همه فوتبالیست ها می خواهم که در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی عکس های خصوصی شان را انتشار ندهند. در این باره به سهولت برخی افراد می توانند سوءاستفاده کنند و ما هم پرونده های بسیاری بر همین مبنا داریم.

وی ادامه داد:افرادی هستند که بابت عکس های خصوصی شان تهدید شده اند، اخاذی های زیادی صورت گرفته و از دوستان فوتبالیست می خواهیم برای اینکه گرفتار چنین مسائلی نشوند، به حرمت حریم خصوصی خودشان چنین موضوعی را رعایت کنند.
رییس کمیته اخلاق درباره پرونده نیلسون کوریا عنوان کرد:ما این پرونده را بررسی کردیم اما هیچ مستندی برای محکوم کردن این بازیکن پیدا نکردیم. به همین خاطر نیلسون تبرئه و پرونده مختومه است.
 
نیلسون کوریا
 
گفتنی است چندی پیش شایعه ای مبنی براین که یکی از بازیکنان خارجی که در یک باشگاه تهران توپ می زده، خانمی را مورد اذیت قرار داده است. بازیکن مذکور که در خیابان فرشته تهران سکونت داشته است، در آسانسور منزلش خانمی را مورد اذیت قرار داده و قرار است این پرونده را بررسی کنیم.»
محمدزاده درباره پرونده هومن افاضلی تاکید کرد:در اسفندماه پرونده هومن افاضلی را پیگیری و رای نهایی را صادر می کنیم. ضمن اینکه درباره حمید درخشان نیز هفته بعد وقت رسیدگی تعیین کرده ایم.

حکم بازیکن پرسپولیس به اتهام آزار و اذیت دختر جوان مشخص شد

3.6346
این مطلب مفید بود ؟25096
برگرفته از 598 - /م
وبگردی