آزار و اذیت دختر در پارک

آزار و اذیت دختر بچه 3 ساله در پارک

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1394کد مطلب : 16036زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد 42 ساله که با ربودن دختری 3 ساله او را در پارک مورد آزار و اذیت قرار داده بود با رأی دادگاه به 15 سال حبس و شلاق محکوم شد.
اواسط دی ماه سال گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و گفت فردی را در حال آزار و اذیت دختر بچه در پارک دیده و با او درگیر شده است. دقایقی بعد گروهی از مأموران کلانتری 117جوادیه راهی محل حادثه شدند. مردی که شاهد این حادثه تلخ بود به مأموران گفت:مشغول ورزش کردن در پارک بودم که متهم و دختربچه را روی یکی از سرسره های پارک دیدم.
 
دختر که سن چندانی نداشت و یک نان سنگک در دستش بود، گریه می کرد اما مرد به گریه های او توجهی نمی کرد و در حال آزار او بود. من هم با آن مرد درگیر شدم و دختربچه را از چنگش نجات دادم. در ادامه مأموران با گشتزنی در آن حوالی متهم را بازداشت کردند. وی در شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران توسط بازپرس مدیرروستا تحت بازجویی قرار گرفت و با اعتراف به آزار و اذیت دختر بچه گفت:دختربچه را درحالی که یک نان در دستش بود و می خواست از خیابان عبور کند دیدم و او را به بهانه بازی کردن به پارک بردم.
 
دستگیری متهم
 
ابتدا با دادن شکلات او را سرگرم کردم و در ادامه او را روی یکی از سرسره ها بردم و مورد آزار و اذیت قرار دادم. بررسی سوابق این مرد 42ساله که متاهل و دارای 2فرزند است نشان می دهد او پیش از این 2بار به اتهام آزار و اذیت کودکان دستگیر و زندانی شده است.
 
در چنین شرایطی پرونده اتهامی اش با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به اتهام آدم ربایی و رابطه نامشروع به شعبه 1142مجتمع قضایی بعثت فرستاده شد. در جلسه محاکمه متهم بار دیگر به آزار دختر بچه 3ساله اعتراف کرد و گفت با وسوسه شیطانی دست به چنین کاری زده است. با وجود این، قاضی دادگاه وی را مجرم تشخیص داد و او را به اتهام آدم ربایی به تحمل 15سال حبس و به اتهام رابطه نامشروع به تحمل 90ضربه شلاق محکوم کرد. 

آزار و اذیت دختر بچه 3 ساله در پارک

4.3165
این مطلب مفید بود ؟14124
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
وبگردی