نمناک اخبارحوادث آدم ربایی و آزار و اذیت دختر نوجوان
رابطه نامشروع ، آزار و اذیت دختر
رابطه نامشروع مردی با دختری نوجوان که با فریب دختر توسط مرد آغاز شده بود بعد از چند سال به اتمام رسید. مرد تواسنته بود به مدت 2 سال دختری 15 ساله را در خانه ی خود نگاه دارد.
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1393
بازدید : 13,555 نفر

رابطه نامشروع مرد انگلستانی به دختری نوجوان با اختلاف سنی 15 سال با پیگیری های پلیس اینتر پل به اتمام رسید.

براساس گزارش پلیس منطقه ساسکس، دوشنبه 6 بهمن ماه جاری، مأموران پلیس اینترپل پس از 2 سال جست وجوی گسترده توانستند «جرمی فورست» این مرد جوان 30 ساله را به همراه دختری 15 ساله به نام «جما» در کشور فرانسه پیدا کنند.

 رابطه نامشروع با ختر نوجوان

مرد جوان با استفاده از ترفندهای مختلف توانسته بود جما را در انگلستان اغفال کند و این دختر 15 ساله را به فرانسه برد و زندگی پنهانی خویش را با او آغاز کرد اما در آن سوی ماجرا خانواده جما که از غیبت دخترشان بشدت نگران شده بودند از پلیس کمک خواستند. جست وجوهای میدانی پلیس انگلستان و پلیس اینترپل پس از دو سال به نتیجه رسید و مأموران ویژه توانستند از طریق دوربین های امنیتی یک فروشگاه این دختر گمشده را شناسایی کنند.

پس از دستگیری مرد اغفالگر، وی بلافاصله به انگلستان انتقال یافت و در دادگاه جنایی این کشور به جرم آدم ربایی به یک سال و به جرم آزار و اذیت دختر نوجوان به 5/4 سال زندان محکوم شد.

قاضی دادگاه جنایی انگلستان مرد جوانی را به جرم ربودن یک دختر نوجوان و اذیت و آزار او به 5 سال و 6 ماه حبس محکوم کرد.

آدم ربایی و آزار و اذیت دختر نوجوان

آدم ربایی و آزار و اذیت دختر نوجوان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 77
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 59 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف