نمناک اخبارجامعه محاکمه عاملان آزار و اذیت دختر گردشگر فرانسوی اردیبهشت 95
عاملان آزار گردشگر فرانسوی ، آزار و اذیت گردشگر فرانسوی
عاملان آزار و اذیت دختر گردشگر فرانسوی 19 اردیبهشت در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شوند.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1394

ماجرای آزار و اذیت دختر گردشگر 

ماجرای آزار و اذیت دختر جوان در آخرین روزهای شهریور امسال همزمان با شکایت دختر گردشگر فاش شد. تحقیق از شاکی نشان داد، دختر 23 ساله تبعه فرانسه که از کوهنوردان حرفه ای بوده، 14 شهریور امسال از طریق مرز ارمنستان وارد ایران شده و زمانی که برای کوهنوردی به منطقه فرحزاد رفته، در دام چهار مرد افغان گرفتار شده است.

دادگاه

دختر جوان در شکایتش گفت:در حال کوهنوردی در فرحزاد بودم که باران گرفت. با مشاهده محل زندگی مته مان، از آن ها خواستم اجازه دهند شب را آنجا بمانم. پنج مرد افغان مرا به اتاقشان راه داده و با چای و غذا پذیرایی کردند. زمان خواب ناگهان چهار نفر از آن ها به طرفم حمله کرده و مرا مورد تعرض قرار دادند. نفر پنجم وقتی متوجه این موضوع شد، با چوب به دوستانش حمله ور شد و مرا نجات داد.
تحقیقات در منطقه مشخص کرد متهمان به صورت غیرقانونی وارد ایران شده بودند. با اقدام سریع پلیس، دو نفر از متهمان در تهران و سه همدست آن ها قبل از ترک ایران دستگیر شدند.
تحقیقات از مته مان در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران ادامه یافت و مته مان در تحقیقات اولیه اتهام آزار و اذیت دختر جوان را به گردن یکدیگر انداختند.
در جلسه رسیدگی مقدماتی گردشگر فرانسوی به قضات گفت:از چهار متهم پرونده شکایت دارم، اما نفر پنجم نقشی در این ماجرا نداشت و حتی به من کمک کرد تا از دست آن ها نجات پیدا کنم.
با توجه به انکار مته مان، قاضی حسین اصغرزاده رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به متخصصان پزشکی قانونی ماموریت داد موضوع آزار و اذیت را بررسی کنند که آن ها پس از آزمایش های تخصصی آزار و اذیت گردشگر فرانسوی توسط مته مان را تائید کردند.
پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی، پرونده وارد مرحله محاکمه شد و یکشنبه 19 اردیبهشت، چهار مرد افغان که توسط دختر جوان به عنوان متجاوز شناسایی شدند، محاکمه می شوند.

محاکمه عاملان آزار و اذیت دختر گردشگر فرانسوی اردیبهشت 95

محاکمه عاملان آزار و اذیت دختر گردشگر فرانسوی اردیبهشت 95
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 25
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 25 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف