نمناک اخبارحوادث آزار و اذیت زنان و دختران در پوشش مسافرکش
آزار و اذیت زنان ، ربودن زنان
دو مرد که تحت پوشش مسافربر اقدام به آزار و اذیت زنان و دختران جوان و سرقت اموالشان میکردند در دو پرونده جداگانه در شهریار دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 22 تیر 1394

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در این باره گفت:در نخستین پرونده مردی به نام مسعود به اتهام ربودن زنان و دختران جوان و آزار و اذیت زنان دستگیر شده است.

رسیدگی به این پرونده از چندی پیش با شکایت زنی از متهم در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

تحقیقات از شاکی نشان می داد او به عنوان مسافر سوار خودروی پرایدی شده که راننده جوان در میانه راه تغییر مسیر داده و با تهدید وی به مرگ و انتقالش به خارج از شهر، او را مورد آزار و اذیت قرار داده و با سرقت گوشی، پول و طلاهایش گریخته است.

سرهنگ منصور خدادادی خاطرنشان کرد:با تشکیل پرونده قضایی و به دستور بازپرس اسماعیل برجسته، جستجوی پلیس برای دستگیری این متهم فراری آغاز شد. این در حالی بود که 19 زن و دختر دیگر نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت هایی را از سارقی مسافربر مطرح کردند. تحقیقات از شاکیان نشان می داد چهار نفر از آنها علاوه بر آن که اموالشان سرقت شده، مورد آزار و اذیت هم قرار گرفته اند.

وی افزود:دو روز پیش متهم در حالی که با خودروی سرقتی در وحیدیه شهریار در تردد بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. او که یک متهم سابقه دار بود، با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی اعتراف کرد، ابتدا با همدستی یک زن، طعمه ها را سوار کرده و اموالشان را می دزدیده است. یک ماه قبل همدستش دستگیر شده و او به تنهایی به جرائمش ادامه داده است.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره دومین پرونده نیز گفت:در این پرونده دو متهم سابقه دار دختران و زنان جوان را از کرج، فردیس و شهریار به عنوان مسافر سوار می کردند و با انتقال آنها به خارج از شهر و محله های خلوت اموالشان را می دزدیدند که در این رابطه چند نفر از مالباختگان را مورد آزار و اذیت قرار داده اند. با دستگیری یکی از متهمان به نام ابوالفضل، او در بازجویی پلیسی به جرائمش اعتراف کرده است.

آزار و اذیت زنان و دختران در پوشش مسافرکش

آزار و اذیت زنان و دختران در پوشش مسافرکش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف