نمناک اخبارحوادث آزار و اذیت جنسی زنان و دختران توسط راننده کامیون
آزار و اذیت زنان ، تجاوز جنسی
راننده ی کامیون به جرم آزار و اذیت جنسی زنان و دختران دستگیر شد. این راننده ی جنایتکار در یک اقدام وحشیانه دست به قتل سریالی چندین زن زده است.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1394
بازدید : 24,595 نفر

دستگیری عامل آزار و اذیت زنان و دختران 

«رابرت رمبرت» راننده کامیونی که در جاده های ایالت کلیولند اقدام به قتل های سریالی زنان می کرد، در دادگاه جنایی محاکمه می شود.

 تحقیقات انجام شده از سوی کارآگاهان اف. بی. آی نشان داده که رابرت یک قاتل سریالی بوده که عمده جنایات خود را در جاده های کلیولند و در مسیرهای اوهایو و پنسیلوانیا انجام می داد.

ماجرای آزار و اذیت زنان و دختران توسط راننده کامیون

وی با کامیونش در جاده ها به راه می افتاد و وقتی با زن یا دختری در یک اتومبیل روبه رو می شد، او را می ربود و پس از آزار و اذیت در یک نقطه خلوت، قربانی اش را به قتل می رساند. به گزارش پلیس امریکا، شواهد DNA تأیید کرده که این مرد به عنوان یک قاتل سریالی قربانیان خود را در ایالت های مختلف شکار کرده است.

گزارش ها نشان می دهد تمامی قربانیان قبل از قتل مورد آزار و شکنجه قرار گرفته اند و این قاتل سریالی پس از شکنجه زنان و دختران، آنها را با شلیک گلوله به سرشان می کشت و اجسادشان را در مناطق مختلف رها می کرد. در حال حاضر رابرت با اتهام هایی چون آدم ربایی، تجاوز، سرقت و آزار واذیت روبه رو است.

این مرد قتل های سریالی اش را 18 سال قبل انجام داده و تاکنون مأموران اجساد بیش از سه زن و دختر را پیدا کرده اند. به گفته قاضی پرونده، این مرد با تأیید تمامی اتهام ها بدون شک به اعدام محکوم خواهد شد.

 
 

آزار و اذیت زنان ، آزار و اذیت جنسی زنان و دختران توسط راننده کامیون

آزار و اذیت جنسی زنان و دختران توسط راننده کامیون
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 48
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 36 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف