نمناک فرهنگ و هنرچهره ها راز کثیف تعرض تهیه کننده به بازیگر زن فاش شد! +عکس
بازیگر زن ، بازیگر زن سرشناس
بازیگر زن سرشناس پرده از رفتارهای زشت یک تهیه کننده مشهور سینما برداشت.

رفتارهای کثیف تهیه کننده سرشناس با بازیگر زن

بازیگر زن سرشناس به افشاگری درباره تعرض و رفتارهای زشت یک تهیه کننده مشهور سینما پرداخت و سکوت زنان در مقابل تعرض گله کرد.

پس از طرح ادعاهایی از سوی زنان مختلف مبنی بر فعالیت های غیراخلاقی دونالد ترامپ، رز مک گوآن ، بازیگر و فعال حقوق زنان اعلام کرد یک تهیه کننده رده بالای هالیوودی به او تجاوز کرده است.

به نقل از کیوسک تایمز، رز مک گوان شب گذشته با انتشار موجی از توئیت ها درباره اینکه چرا زنان تعرض های جنسی را گزارش نمی کنند، از ماجرای تجاوز یک تهیه کننده هالیوودی به خود پرده برداشت. او نام این تهیه کننده را فاش نکرده است اما نوشته:«این ماجرا، رازی بود که همه در هالیوود از آن باخبر بودند. آنها مرا نکوهش می کردند و عمل متجاوز را می ستودند.

مک گوآن در این توئیت ها همچنین مدعی شده همسر سابقش حقوق توزیع فیلم مشترکشان را به همان تهیه کننده فروخته است.

بازیگر زن

افشاگری های بازیگر زن سرشناس از رفتارهای تهیه کننده ها

رز مک گوآن که در دهه 1990 با بازی در فیلم هایی چون جیغ و سریال طلسم شده شهرت رسید می گوید با یک کارشناس حقوقی درباره اقامه دعوی مذاکره کرده است. اما او گفته چون مک گوآن پیش تر در فیلم هایش صحنه های احساسی زیادی بازی کرده، هیچ شانسی برای پیروزی بر استودیو در صحن دادگاه نخواهد داشت.

او در ادامه تأکید کرده وقتش رسیده، در این دنیا کمی شاهد صداقت باشیم.

ادعاهای مک گوان در حالی مطرح می شود که دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری امریکا از سوی زنان مختلف، به رفتارهای جنسی نامتعارف متهم شده است و انتشار فیلمی مربوط به سال 2005 که در آن آشکارا از سوء استفاده از زنان سخن می گوید، تا حدود زیادی از محبوبیت او نزد افکار عمومی ایالات متحده کاسته است.

راز کثیف تعرض تهیه کننده به بازیگر زن فاش شد! +عکس

راز کثیف تعرض تهیه کننده به بازیگر زن فاش شد! +عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 20
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف