دونالد ترامپ

افشاگری مجری زن از آزار جنسی ترامپ! + عکس

تاریخ انتشار : 18 آذر 1396کد مطلب : 60973زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجری سابق شبکه خبری فاکس نیوز، رئیس جمهور آمریکا را به آزار جنسی به او در سال های گذشته متهم کرده است.

مجری سابق فاکس نیوز ترامپ را به آزار جنسی متهم کرد

در ادامه موج افشاگری های جنسی علیه افراد صاحب منصب در آمریکا، یک مجری سابق فاکس نیوز دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور را به آزار جنسی متهم کرده است. 

به نوشته وبگاه «هیل»، «جولیت هادی»، مجری سابق فاکس نیوز ترامپ را به انجام رفتار نامناسب جنسی «در سال 2005 یا 2006» در آسانسور متهم کرده است. 

ترامپ جدیدترین فردی است که در موج گسترده افشاگری ها علیه فساد جنسی افراد صاحب نفوذ و قدرت به آزار جنسی با زنان متهم می شود.

بعد از گزارش جنجالی و افشاگرانه روزنامه نیویورک تایمز درباره فساد جنسی یکی از تهیه کنندگان مشهور هالیوودی ده ها مقام سیاسی، کارگردان، هنرپیشه، مجری تلویزیون و افراد صاحب منصب در اصناف دیگر با اتهامات مشابه مواجه شده اند. 

مجری سابق فاکس نیوز

آزار جنسی مجری سابق فاکس نیوز

 ماه گذشته روزنامه نیویورک تایمز در یک گزارش تحقیقی، پرده از رازهایی در این زمینه برداشت که ابتدا صنعت سینما و بعد از آن سایر بخش ها در آمریکا را لرزاند و سپس در فعل و انفعالاتی که اکنون به «اثر واینستاین» معروف شده، به افشاگریی های بی سابقه علیه فسادهای جنسی اربابان زر و زور در سراسر دنیا تسری پیدا کرد. 

در گزارش نیویورک تایمز در روز 5 اکتبر، چند هنرپیشه و کارمند سابق «هاروی واینستاین»، کارگردان سرشناس هالیوودی روایت هایی دست اول از درخواست های نامناسب جنسی او در ازای معروف شدنشان در سینما مطرح کردند. چند روز بعد، زنان بیشتری مهر سکوت را شکستند و در گفت وگو با این رسانه ها مدعی شدند که واینستاین به آنها تجاوز کرده است.

در افکار عمومی، مباحثات اگرچه در ابتدا بر سطحی فردی و گمانه زنی هایی پیرامون ابتلای واینستاین به بیماری اعتیاد به سکس متمرکز بود، اما در پرتو افشاگری های بعدی به سمت سئوالاتی بنیادی تر درباره نگاه کالاگونه به زن و خشونت جنسی نهادینه شده علیه زنان در جوامع غربی حرکت کرد و به همین دلیل، زنان بیشتری را به افشاگری درباره تجارب خودشان واداشت. 

«چارلی رز»، مجری مشهور سی بی اس و «مایکل فالون»، وزیر دفاع سابق انگلیس جزو افراد مشهوری بودند که پس از افشاگری هایی از همین دست مجبور شدند از سمتشان کناره گیری کنند. 

در صورتی که ادعاهای «جولیت هادی» صحیح باشند، این اولین بار نیست که ترامپ به انجام رفتارهای نامناسب جنسی با زنان متهم می شود. 

مهرماه سال گذشته، روزنامه واشنگتن پست یک فایل ویدئویی از ترامپ منتشر کرد که وی در آن با لحنی مفتخرانه از تلاش هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان سخن گفته و عنوان می کند:«وقتی آدم ستاره باشد آنها (زنان) اجازه هر کاری را به او می دهند.»

بعد از انتشار این فایل ویدئویی چندین زن، ترامپ را به سوءاستفاده جنسی متهم کردند.

افشاگری مجری زن فاکس نیوز از آزار جنسی دونالد ترامپ

59
این مطلب مفید بود ؟90
برگرفته از خبرگزاری فارس - / ل
وبگردی