نمناک اخبارجامعه آزار شیطانی دانش آموزان در زیرزمین مدرسه توسط مدیر و آشپز
آزار دانش آموزان ، اذیت و آزار دانش آموز
مدیر و دو آشپز مدرسه غیرانتفاعی در تهران با نیات شیطانی اقدام به آزار دانش آموزان کلاس اولی در زیرزمین مدرسه کردند ، یکی از پسران ماجرا را به خانواده گفت و همه چیز فاش شد.
تاریخ انتشار : 24 تیر 1395

آزار دانش آموزان توسط مدیر و دو آشپز مدرسه

نخستین جلسه محاکمه مدیر و دو آشپز یک مدرسه غیرانتفاعی در تهران به اتهام آزار شیطانی چند دانش آموز کلاس اولی صبح دیروز در دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

 
مدیر و دو آشپز شیطان صفت یک مدرسه غیرانتفاعی متهم هستند پسربچه ها را در زیرزمین مدرسه هدف آزار و اذیت قرار داده اند.راز این جنایت های سیاه در پی اظهارات یکی از دانش آموزان فاش شد و خانواده ها دریافتند فرزندانشان قربانی نیت شوم این سه نفر شده اند.

پس از دستگیری مدیر مدرسه و دو مرد شیطان صفت صبح دیروز نخستین جلسه محاکمه آنها برگزار شد. در این جلسه نتیجه آزمایش های پزشکی قانونی موضوع تجاوز را تأیید و قاضی پرونده گفت:والدین دانش آموزان نیز خواهان مجازات متهمان شدند.این درحالی است که سه متهم پرونده در جلسه دیروز دادگاه غیرعلنی منکر اتهامات شان شدند.

آزار شیطانی دانش آموزان در زیرزمین مدرسه توسط مدیر و آشپز

آزار شیطانی دانش آموزان در زیرزمین مدرسه توسط مدیر و آشپز
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 35
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 24 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف