نمناک اخبارجامعه آزار و اذیت دختر دانشجو توسط 4 چوپان
آزار و اذیت دختر ، آزار و اذیت دختر
این دختر دانشجو با کارمند دانشگاه به خارج از شهر رفت و در بیابان های اطراف قرچک مورد آزار و اذیت 4 چوپان شیطان صفت قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1396

آزار و اذیت دختر دانشجو

اواخر خرداد 95، مردی به نام فرزاد به ماموران پلیس ورامین مراجعه کرد و گفت:«من کارمند دانشگاهی در اطراف تهران هستم. چندی پیش با یکی از دانشجویان دختر آشنا شدم. او می گفت در امتحانات ضعیف عمل کرده و نمره هایش کم شده است. به او قول دادم اگر با من ارتباط برقرار کند از استادها برایش نمره می گیرم. او هم پذیرفت. روز حادثه، دختر دانشجو را سوار ماشین 206 کردم و با هم به بیابان های اطراف قرچک رفتیم. ناگهان مردی چوپان به سمت ما آمد و با پشت چاقو ضربه ای محکم به سرم زد. من بی حال شده بودم که سه چوپان دیگر هم سر رسیدند. آنها مرا بشدت مورد ضرب و شتم و آزار قرار دادند و از این کار خود فیلم گرفتند. دختر دانشجو را نیز مورد آزار و اذیت قرار دادند سپس کیف پول و تلفن همراهم را دزدیدند و متواری شدند.»


آزار و اذیت دختر


با ثبت این شکایت، دختر دانشجوی 21 ساله به نام آرزو شناسایی و به کلانتری احضار شد. او با تائید آزار و اذیت، ماجرای عجیبی تعریف کرد و گفت:«فرزاد گفته بود از استادها برایم نمره می گیرد برای همین قبول کردم با او ارتباط برقرار کنم. آن روز چهار چوپان مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و فرزاد را هم بشدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. وقتی می خواستند رهایمان کنند به چوپان ها گفتم با این بلایی که سر فرزاد آوردید، دیگر حاضر نمی شود برایم از استاد نمره بگیرد. آنها هم گفتند ما فرزاد را مجبور می کنیم با تو رابطه داشته باشد، سپس از این صحنه فیلم می گیریم و آن را در اختیارت می گذاریم تا هر وقت فرزاد زیر قولش زد، با تهدید به انتشار فیلم، بتوانی کارت را پیش ببری. همین کار را هم انجام دادند سپس مرا با موتور به حاشیه جاده برده و رها کردند.»

با بررسی اظهارات هر دو شاکی، دستگیری متهمان به جریان افتاد و سرانجام سه نفر از آنها در دام پلیس افتادند. آنها در بازجویی ها آزار و اذیت را رد کردند اما به دلیل کشف فیلم صحنه آزار فرزاد و سایر مدارک موجود، کیفرخواست با موضوعات تجاوز به عنف، آدم ربایی، ضرب و شتم و سرقت صادر شد و برای رسیدگی در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. صبح دیروز، در ابتدای جلسه دادگاه، فرزاد با اعلام رضایت از متهمان خواستار برگشت اموالش و دریافت دیه ناشی از ضرب و شتم شد. سپس آرزو در جایگاه ایستاد و گفت:«من از متهمان گذشت می کنم اما یک نفر هنوز دستگیر نشده است. او هم مرا آزار داد. من از او شکایت دارم.» در ادامه سه متهم، آدم ربایی و ضرب و شتم را پذیرفتند اما آزار و اذیت را رد کردند. در پایان دادگاه نیز قضات وارد شور شدند و ادامه رسیدگی را تا دستگیری متهم فراری به روزهای آینده موکول کردند.

آزار و اذیت دختر دانشجو توسط 4 چوپان

آزار و اذیت دختر دانشجو توسط 4 چوپان
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 41
برگرفته از جام جم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 22 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف