نمناک اخبارحوادث تکرار ماجرای آتنا برای کودک 5 ساله در ساوه
آزار و اذیت ، آزار و اذیت کودک
کودک 5 ساله ساوه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفته و هم اکنون به دلیل وخامت حال عمومی وی در آی سی یو یکی از بیمارستان های ساوه بستری شده است
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

آزار و اذیت کودک 5 ساله و به کما رفتن او

معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان مرکزی از آزار جنسی و به کما رفتن دختر5 ساله در ساوه خبر داد. عبدالکریم یادگاری معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان مرکزی از آزار جنسی کودک 5 ساله در ساوه خبر داد و گفت:این دختر بچه 5 ساله ساوه ای فعلا در کما است.

یادگاری با اشاره به اینکه این مورد امروز در ساوه اتفاق افتاده افزود :دختر بچه 5 ساله ساوه ای توسط فردی که هویت او هنوز مشخص نیست مورد آزار جنسی قرار می گیرد و بعد از این آزار سر کودک ضربه می خورد.وی اضافه کرد :دختر بچه ساوه ای بعد از ضربه به سرش با علت ضربه مغزی به بیمارستان منتقل می شود و فعلا در کما به سر می برد.

 

آزار و اذیت

کودک 5 ساله به کما رفت

این در حالی است که ملکی رئیس دادگستری ساوه کوک آزاری را تایید اما آزار جنسی را تکذیب کرد.

ملکی با بیان اینکه این کودک توسط مادر خود امروز به بیمارستان منتقل شده است افزود:مادر کودک به عنوان اولین مظنون هم اکنون در بازداشت است و تحقیقات از وی در مورد حادثه ادامه دارد.

وی اضافه کرد:موضوع از این قرار است که دختر بچه 5 ساله ساوه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفته و هم اکنون به دلیل وخامت حال عمومی وی در آی سی یو یکی از بیمارستان های ساوه بستری شده است و هم اکنون کمیسیون پزشکی برای انتقال کودک به تهران در حال برگزاری است.

تکرار ماجرای آتنا برای کودک 5 ساله در ساوه

تکرار ماجرای آتنا برای کودک 5 ساله در ساوه
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف