نمناک اخباراستخدام “آزمون استخدامی” آموزش و پرورش در سال 94 + جزئیات
آزمون استخدامی ، آزمون آموزش و پرورش 94
“آزمون استخدامی” آموزش و پرورش 27 شهریور 94 در 62 شهر برگزار شد که پذیرفته شدگان پس از گذراندن یکسال دوره آموزشی از مهر ماه سال 95 استخدام پیمانی آموزش و پرورش می شوند.
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1394
بازدید : 82,941 نفر

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش روز گذشته برگزار شد.
در این آزمون که در 62 شهر برگزار شد، صد و 78 هزار و 24 نفر در این آزمون ثبت نام کرده بودند که از این تعداد صد هزار و 109 نفر زن و 77 هزار و 915 نفر مرد هستند.


ورود 10 هزار نفر به دستگاه تعلیم و تربیت از مهر امسال

محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا به غیر از نفراتی که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش می شوند، امکان جذب در این دستگاه از طریق دیگر وجود دارد؟»، اظهار داشت:بله، امسال در مهر از دو طریق، ورودی نیروی انسانی به آموزش و پرورش خواهیم داشت.

وی افزود:روش نخست پنج هزار نفری هستند که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالا تر هستند و از طریق آزمون استخدامی پذیرش می شوند و پس از آن یکسال دوره آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان سپری می کنند و از مهر سال 1395 استخدام پیمانی آموزش و پرورش می شوند.

بطحایی به روش دومی که قرار است تعدادی نیرو جذب آموزش و پرورش شود اشاره و خاطرنشان کرد:روش دوم رویه سابقی است که از طریق دانشگاه فرهنگیان نیرو جذب آموزش و پرورش می شد که این کار ادامه خواهد داشت.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود:امسال نیز پنج هزار نیرو از طریق کنکور سراسری که دارای مدرک دیپلم هستند از مهر ماه جذب آموزش و پرورش شده و به مدت چهار سال در دانشگاه فرهنگیان به تحصیل و آموزش خواهند پرداخت.

وی گفت:این افراد از وقتی که وارد آموزش و پرورش شوند استخدام می شوند و حقوق آن ها نیز برقرار خواهد شد.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 94 + جزئیات

“آزمون استخدامی” آموزش و پرورش در سال 94 + جزئیات
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 1470
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما ، فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1196 274
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف