نمناک اخباراستخدام آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی
آزمون استخدامی ، آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۷
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آخرین فرصت برای ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1397

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور رو به پایان است

ایسنا:مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ضمن بیان اینکه ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی تا ساعت 24 امشب (سه شنبه 9 بهمن ماه) ادامه دارد، اظهار کرد:تاکنون بیش از 180 هزار نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند. 

سید عزیز آشنا ضمن اعلام این مطلب اظهارکرد:ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور 17 اسفند 1397 برگزار می شود و متقاضیان شرکت در این آزمون تا ساعت 24 امشب سه شنبه 9 بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون مهلت دارند. 

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ادامه داد:تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی بیش از 4600 نفر می باشد و متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه www.hrtc.ir مراجعه کنند. 

آشنا با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی شود، تصریح کرد:به متقاضیان ثبت نام پیشنهاد می شود تا در مهلت باقی مانده نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به تغییرات ایجاد شده در سامانه و دفترچه اشاره و عنوان کرد:برخی مشاغل به تعدادی از شهرها اضافه شده اند و اصلاحیه آن در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در دسترس است. لذا متقاضیان باید پیش از ثبت نام به سایت مراجعه نموده و دفترچه را کامل مطالعه کنند.

انتهای پیام/م

آخرین فرصت برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

این مطلب مفید بود ؟ 3 48
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف