نمناک اخباراستخدام زمان ثبت نام سومین آزمون دستگاههای اجرایی کشور
آزمون استخدامی ، آزمون استخدامی 95
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از 11 مهرماه خبر داد و گفت: ثبت نام تا شنبه 17 مهرماه ادامه دارد.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395
بازدید : 5,901 نفر

ثبت نام سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگویی درباره آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور گفت:اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در سومین آزمون اسخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت و آزمون استخدامی وزارت آ موزش و پرورش براساس هماهنگی های صورت گرفته با سازمان امور اداری و استخدامی کشور از شنبه دهم مهرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی افزود:داوطلبان متقاضی ثبت نام برای شرکت در این آزمون می توانند از یکشنبه 11 مهرماه تا شنبه 17 مهرماه به سازمان سنجش مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند.

 آزمون اسخدامی

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور

حسین توکلی ادامه داد:داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده اند می توانند با توجه به اصلاحات اعلام شده در صورت تمایل برای ویرایش اقدام کنند.

به گفته مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، این آزمون ها در روز جمعه 28 آبان ماه برگزار می شوند.

زمان ثبت نام سومین آزمون دستگاههای اجرایی کشور

زمان ثبت نام سومین آزمون دستگاههای اجرایی کشور
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف