نمناک اخباردانشگاه اعلام زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های 96
آزمون ، آزمون کاردانی به کارشناسی 96
تقویم ثبت نام و برگزاری برخی آزمون های سال 1396 چهار آزمون مهم (کارشناسی، کارشناسی ارشد، فنی حرفه ای کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور اعلام شد.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1396

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های 96

سازمان سنجش آموزش کشور تقویم ثبت نام و برگزاری چهار آزمون مهم (کارشناسی، کارشناسی ارشد، فنی حرفه ای کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته) سال 96 را منتشر کرد.

کنکور

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در اردیبهشت 96

ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته 96 بدون در نظر گرفتن زمان تمدید شده از اول دی 95 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده بود تا هفتم این ماه ادامه داشت. این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه (هفتم و هشتم اردیبهشت ماه 96) برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون سراسری

ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری 96 که از روز سه شنبه 19 بهمن 95 شروع شده بود تا روز پنج شنبه 28 این ماه ادامه داشت، این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه (پانزدهم و شانزدهم تیرماه 96) برگزار می شود.

آغاز ثبت نام آزمون فنی وحرفه ای کاردانی نظام جدید از اردیبهشت

ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون فنی وحرفه ای کاردانی نظام جدید 96 نیز که از روز یکشنبه 24 اردیبهشت 96 شروع می شود تا یکشنبه 31 این ماه ادامه دارد، این آزمون در روز جمعه 13 مردادماه 96 برگزار خواهد شد.

ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته از 7 خرداد

ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ناپیوسته 96 از روز یکشنبه 7 خرداد 96 آغاز و بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید شده تا روز شنبه 13 خرداد 96 ادامه دارد، این آزمون در روز جمعه 13 مرداد 96 برگزار می شود.

تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون های مهم سال 96

اعلام زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های 96
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف