نمناک ورزشفوتبال دختر عکسهای آزمون و عزت اللهی کیست؟+ تصاویر
آزمون و عزت اللهی ، عکس دختر عکاس
"یانا" دختر جوان روسی که با آزمون و عزت اللهی عکس می گیرد به عنوان عکاس اختصاصی لژیونرهای ایرانی معرفی شد.

عکاس اختصاصی سردار آزمون و سعید عزت اللهی

تصاویری که یک دختر روسی از آزمون و عزت اللهی لژیونرهای ایرانی می گیرد حاکی از تمایل زیاد او برای عکاسی از این فوتبالیست هاست . او که یک عکاس ورزشی است به عنوان عکاس اختصاصی فوتبالیست های ایرانی در روسیه معرفی شد.

"یانا" عکاس روسی پس از اینکه عکس هایش با آزمون و عزت الهی منتشر شد,به عنوان عکاس اختصاصی لژیونر های ایران معرفی شد.بنابر این گزارش یانا یک عکاس حرفه ای است که اکنون در روستوف عکاس اختصاصی لژیونرهای ایرانی این تیم شده است.این دختر روس اعلام کرده که تمایل زیادی به عکس گرفتن از سردار و عزت اللهی دارد.

آزمون و عزت اللهی

آزمون و عزت اللهی

عکاس زن روسی و عکس هایش با آزمون و عزت اللهی

عکاسی ورزشی دختر روسی از آزمون و عزت اللهی

عکاسی ورزشی، شاخه ای از هنر عکاسی است که در آن از صحنه های ورزشی عکسبرداری می شود.در این نوع عکاسی، تجهیزات و ابزارها نقش مهمی دارند زیرا سوژه متحرک است و عکاس هم از صحنه دور است بنابراین داشتن لنزهای قدرتمندی همچون تله و زوم لازم است. همچنین دوربین هم باید قابلیت استفادهٔ پیاپی شاتر را داشته باشد. مهمترین مسئله در عکاسی از سوژه های ورزشی توجه به سرعت شاتر است.سوژه های ورزشی در اغلب مواقع در حال حرکت با سرعت بالا هستند بنابراین عکاس باید تمام توان و امکانات عکاسی خود را به کار گیرد تا سوژه ورزشی را در یک لحظه از زمان فریز کند ( مگر در مواقعی که فرد عکاس سعی دارد مفهومی خاص را در عکس دنبال کند، به عنوان مثال محو بودن پای اسب ها در یک مسابقه سوارکاری، جهت انتقال هیجان حرکت و سرعت) در بیشتر مواقع عکاسان ورزشی از دوربین هایی استفاده می کنند که توان ثبت تصاویر متوالی زیادی را داشته باشند تا در میان آنها لحظه ای که حتی از چشم عکاس هم دور مانده بوده ، خودرا نشان دهد.

آزمون و عزت اللهی

دختر روسی عکاس اختصاصی سردار آزمون و عزت اللهی

دختر عکسهای آزمون و عزت اللهی کیست؟+ تصاویر

دختر عکسهای آزمون و عزت اللهی کیست؟+ تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 46
برگرفته از صراط /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف