نمناک اخباردانشگاه تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97
آزمون کارشناسی ارشد 97 ، سازمان سنجش
ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد 97 ناپیوسته از امروز (پنجشنبه 16 آذر 96) آغاز و در روز چهارشنبه 22 آذر پایان می یابد.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 از امروز آغاز شد

ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش انجام می شود.

علاقه مندان باید با اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار دارد)، در صورتیکه دارای شرایط لازم باشند میتوانند حداکثر در دو رشته امتحانی (طبق ضوابط از رشته های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) متقاضی ثبت نام شوند.

زمان آزمون کارشناسی ارشد 97

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97

مراحلی که داوطلب باید برای ثبت نام انجام دهد عبارتند از:

مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و خرید کارت اعتباری ثبت نام (سریال 12 رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام (دفترچه شماره 1).

تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام.

آماده کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام فقط بصورت اینترنتی انجام می شود، داوطلبان باید به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 36 هزار تومان به عنوان وجه ثبت نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون کدرشته های امتحانی (اصلی و شناور) که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت نام، نسبت به پرداخت مبلغ 11 هزار تومان دیگر نیز برای اعلام علاقه مندی به دوره های مذکور، اقدام کنند.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 در روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت 97 برگزار خواهد شد.ِِ

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از الف - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف