نمناک اخباردانشگاه آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد سال 98
آزمون کارشناسی ارشد 98 ، سازمان سنجش
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور آخرین مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد سال 98 را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 22 آذر 1397

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 از امروز آغاز شد

فارس: حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت:ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 از ساعت 11 روز جمعه 16 آذر ماه آغاز و دفترچه راهنمای شرکت در آزمون هم زمان با آغاز ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. 

وی افزود:هریک از داوطبان علاقمند به ثبت نام برای شرکت در این آزمون ضرورت دارد که واجد شرایط عمومی، اختصاصی و سایر مقررات مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون باشند و لذا به تمامی داوطلبان علاقمند اکیدا توصیه می شود که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مذکور در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام اقدام کنند.

زمان آزمون کارشناسی ارشد 97

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت:اولین مرحله بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از ساعت 11 روز جمعه 16 آذر ماه 97 و همزمان با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد آغاز شد و در روز یکشنبه 25 آذر پایان می پذیرد. 

وی خاطرنشان کرد:داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند و پس از مطالعه دفترچه راهنما برای ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام/م

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98

آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد سال 98
: امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟
2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف