نمناک دنیای مدگوناگون طراحی شگفت انگیز “آسمان خراش” یو شکل + تصاویر
آسمان خراش ، بلندترین آسمان خراش دنیا
“آسمان خراش” u شکل در نیویورک با ارتفاع 4000 فوت رکورد برج خلیفه دبی را شکسته و نام خود را به عنوان بلندترین برج دنیا ثبت خواهد کرد.

آسمان خراش یو شکل بلند ترین ساختمان جهان

آسمان خراش ها و برج هایی با ارتفاعی که آنها را تا بالای ابرهای آسمان می رساند هر کدام بعد از مدتهای طولانی طراحی و تلاش تکمیل می شوند.

هر کدام از شرکت های مسئول در مرحله طراحی سعی می کنند از تمام توان خد استفاده کنند تا طرحی متفاوت را پیاده سازی کنند ، یکی از متفاوت ترین ها را در این بخش از نمناک به شما معرفی خواهیم کرد برج u شکل در نیویورک.

اولین برج u شکل دنیا ساخته می شود و نهایت خلاقیت در معماری را به نمایش خواهد گذاشت.

آسمان خراش

عکس  بلندترین آسمان خراش دنیا 

پروژه بزرگ آسمان خراش خمیده در وب سایت رسمی آن معرفی و تصاویر این طرح منتشر شد. به گزارش boardpanda بعد از تکمیل این طرح ، آسمان خراش یو شکل با ارتفاع 4000 فوت بلندترین برج دنیا خواهد بود و حتی رکورد برج خلیفه ی دبی را نیز خواهد شکست.

آسمان خراش

ساخت یک ساختمان عظیم با معماری متفاوت آینده آسمان خراش های منهتن (مهم ترین مرکز تجاری و اقتصادی آمریکا) را تغییر خواهد داد. 

طرح این آسمان خراش توسط استودیو Oiio تکمیل شده است.

این ساختمان نیاز به امکانات فوق پیشرفته خواهد داشت که یکی از آنها آسانسوری است که ساختمان منحنی به ان نیاز دارد.

تصاویر آسمان خراش یو شکل در نیویورک

از طراحی های اولیه این ساختمان که «The Big Bend» یا «خمیدگی عظیم» نام دارد در هفته جاری پرده برداشته شد. این ساختمان به شکل  «U» برعکس ساخته می شود و اگر قرار بود به شکل ایستاده طراحی شود ارتفاع آن دوبرابر بلندتر از بلندترین برج جهان می شد.

آسمان خراش

آسمان خراش

آسمان خراش

آسمان خراش

طراحی شگفت انگیز آسمان خراش یو شکل + تصاویر

طراحی شگفت انگیز “آسمان خراش” یو شکل + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
منبع : دنیا مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف