نمناک سبک زندگیکار و زندگی آشنایی با اجاره خودرو
rent car in iran، اجاره خودروهای لوکس، اجاره خودرو ، rent car in iran، اجاره خودروهای لوکس، اجاره خودرو
جابجایی مسافر همان قدر که امری ساده به نظر می رسد، می تواند برای زندگی مدرن بسیار حیاتی باشد. به همین خاطر است که هر روز شاهد افزایش کیفیت حمل و نقل در وجوه مختلف آن هستیم.

 لذا تمام دست اندرکارانی که در این صنعت مشغول به فعالیت هستند هر روز به دنبال نوآوریی جدید و ارائه خدمات باب میل و نیاز مسافر هستند.

در این بین یکی از وجوه رایج انتقال مسافر، اجاره خودرو می باشد که معمولاً به دو روش اجاره با راننده و اجاره بدون راننده صورت می گیرد. با توجه به هدف اجاره معمولاً نوع خودرو نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال برای سفارتخانه ها، اجلاس های بین المللی معمولاً از خودروهای تشریفاتی استفاده می شود و برای مسافرت های شخصی و خانوادگی  از خودروهای سواری.

rent car in iran، اجاره خودروهای لوکس، اجاره خودرو


شرکت های بسیاری در این صنعت فعال هستند اما علاوه بر قیمت مناسب باید به فاکتورهای مهم دیگری نیز توجه کرد. استاندارد بودن، ایمنی خودروها و سلامت فنی و ظاهری آنها، پوشش بیمه مناسب، تحویل سریع خودرو، تعویض و یا ارتقاء خودرو در صورت نارضایتی مشتری و مهارت رانندگی بالا برای رانندگان و آشنایی آنها با کمک های اولیه و ... فقط بخشی از پیش نیازهای یک شرکت مناسب اجاره خودرو است.
شرکت ره پویان گشت جاوید با بیش از 15 سال سابقه در امر اجاره خودروهای لوکس، تشریفاتی، سواری و گروهی ضمن دارا بودن استاندارد های ذکر شده، سابقه همکاری با ارگان های دولتی، سفارت خانه ها، فدراسیون های مختلف ورزشی و اجلاس های بین المللی را در کارنامه درخشان کاری خود دارد.

rent car in iran، اجاره خودروهای لوکس، اجاره خودرو

اجاره خودرو (rent car in iran)به مدت درخواستی مشتری مانند روزانه، ماهانه و سالانه، انتقال و استقبال فرودگاهی (CIP ) فقط بخشی از خدمات این شرکت می باشد که سعی شده کاملاً با پرسنل و رانندگان مجرب و آشنا به زبان های خارجی و خدمات حفاظتی و پزشکی رضایت کامل مشتری را فراهم کند.

گردآوری و سئو شده توسط eAds

آشنایی با اجاره خودرو

آشنایی با اجاره خودرو
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .