نمناک تکنولوژیگوناگون با تلفن همراه خود “آشپزی” کنید + تصاویر
آشپزی ، فر آشپزی هوشمند
به وسیله فر آشپزی هوشمند تووالا که با گوشی همراه کنترل میشود می توانید کنترلی دیجیتال بر فرایند “آشپزی” داشته باشید و غذایی با کیفیت عالی طبخ نمایید.
بازدید : 2,437 نفر

آشپزی با فر هوشمند

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر هیچ وسلیه ای عجیب و غریب به نظر نمی آید. هم اکنون قفل ورودی منازل روی تلفن همراه هوشمند یا تبلت کنترل می شود، کالاهای سفارشی از خرده فروشی های آنلاین با پهپاد به مقصد ارسال می شود و خلاصه این ابزارک ها یا به گجت ها همه جوره جایگاه خود را در زندگی انسان تثبیت کرده و می کنند. با این توضیحات مشخص می شود که برای امروز نیز معرفی یک گجت را در موبنا خواهیم داشت که برای آن باید راهی آشپزخانه شویم!

 فر هوشمند
 
فر آشپزی هوشمند "تووالا" به عنوان یک ابزارک اسمارت این زمینه را فراهم می کند تا کنترلی دیجیتال بر فرایند آشپزی داشته باشید. با این وسیله روش های مختلف آشپزی در تلفن هوشمند شما مدیریت می شود و می توانید غذایی در سطح کیفیت برترین رستوارن ها را در منزل آماده کنید.
 
آشپزی با فر هوشمند

این فر ابعادی برابر با 13٫25×14٫75×19٫75 دارد و طراحی آن ترکیبی از رویکردهای کمینه گرا و مدرن است که جذابیت های زیادی را برای هماهنگ شدن با یک آشپزخانه امروزی با خود همراه کرده است. در نرم افزار فر آشپزی 4 متد پخت در نظر گرفته شده که شامل bake, broil, convection heat, steam می شود. تمام این مراحل آشپزی از طریق نرم افزار نصب شده روی تلفن همراه کنترل می شود و در عین حال آخرین اطلاعات مربوط به وضعیت غذا نیز در دسترس قرار دارد. همچننی برای نرم افزار این فر آشپزی امکانی در نظر گرفته شده که کاربر از طریق آن به بانک اطلاعات مروبط به پخت انواع غذاها دسترسی خواهد داشت و بدین وسیله کاربران حتی می توانند تجربه های آشپزی خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. قیمت در نظر گرفته شده برای تووالا 199 دلار است و در ماه دسامبر روانه بازار خواهد شد.
 
 
آشپزی با فر هوشمند توالا
 
آشپزی با گوشی همراه
آشپزی متفاوت با گوشی همراه
آشپزی متفاوت با تلفن همراه
آشپزی
 
آشپزی آسان با تلفن همراه
 
 

با تلفن همراه خود آشپزی کنید + تصاویر

با تلفن همراه خود “آشپزی” کنید + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از موبنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف