نمناک سرگرمیدیدنی ها آش فروشی با ماشین لاکچری + عکس
آش فروشی ، آش فروشی کنار خیابان
این دست از ماشین هایی که در کنار جاده ها به آش فروشی می پردازند برخی از آنها ماشین های مدل بالا هم هستند.

آش فروشی در کنار خیابان

فروش آش خانگی و دیگر غذاهای سنتی در کنار جاده های کشور از جمله مشاغلی است که طی دهه اخیر رواج بیشتری گرفته است و شاید بتوانیم بگوییم بخشی از زنان روستایی به این شغل فعالیت دارند. فروش آش های مختلف خانگی یکی از مشاغل کنار جاده ای است که روستاییان به ویژه زنان روستایی به آن مشغول هستند. شاید بتوانیم بگوییم این نوع کار نیز شاخصه ای از مشاغل خانگی است.

از نگاه بسیاری از کارشناسان، کسب وکارهای خانگی مطمئن ترین راه درآمدزایی به شمار می روند که در کاهش بیکاری و ایجاد فرصت های شغلی بسیار نقش موثر و سازنده ای دارند. در دنیای امروز که توسعه پایدار و کاهش فقر و محرومیت دغدغه دولت ها به شمار می رود توجه به مشاغل خانگی اهمیت بسیاری دارد، اما هستند در این میان افرادی که منتظر برنامه دولتی ها نمی مانند.

 

آش فروشی

آش فروشی در کنار خیابان

 این دست از ماشین هایی که در کنار جاده ها به فعالیت هایی مانند فروش عدسی،آش های خانگی و املت و نیمرو و... می پردازند و حتی برخی از آنها ماشین های مدل بالا هم هستند، علاوه بر اینکه به کسب درآمد می رسند، برای مسافران جاده ها هم مفید هستند چرا که تعداد زیادی از مردم در راستای سلامتی خود به غذاهای سنتی و خانگی بیشتر از غذاهای فست فود اعتماد می کنند.

آش فروشی با ماشین لاکچری + عکس

آش فروشی با ماشین لاکچری + عکس
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف