نمناک اخباردانشگاه آغاز ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب
نمایشگاه کتاب ، بن کتاب
ثبت نام برای دریافت بن کارت دانشجویی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از امروز شنبه 28 فروردین ماه 95 آغاز شده و تا ساعت 24 اول اردیبهشت 95 ادامه خواهد داشت.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1395

ثبت نام بن کارت نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

از امروز شنبه 28 فروردین ثبت نام برای دریافت کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای دانشجویان سراسر کشور آغاز شد. این بن کارت های دانشجویی صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی است.

دانشجویان از هم اکنون تا ساعت 12 شب ١ اردیبهشت فرصت دارند با مراجعه به سامانه توزیع بن کارت دانشجویی به نشانی http://bon.tibf.ir درخواست خود را برای دریافت بن ١٠٠ هزار تومانی خرید کتاب ثبت کنند.

سهم دانشجو در دریافت بن های ١٠٠ هزار تومانی، ٦٠ هزار تومان است که پرداخت آن از طریق اپلیکیشن «آپ» و پس از نهایی شدن فرایند ثبت نام انجام می شود. (بن دانش آموزی نیز ٥٠ هزاز تومان است که٥٠ درصد آن به صورت یارانه و ٥٠ درصد سهم پرداختی دانش آموز است).

پس از پرداخت مبلغ بن کتاب، یک حساب بانکی توسط بانک شهر برای متقاضیان بن کتاب ایجاد شده و اطلاعات آن شامل شماره کارت، رمز دوم، cvv2 و تاریخ انقضا از طریق پیامک برای دانشجو ارسال می شود. دانشجویان می توانند پس از دریافت اطلاعات کارت، بدون نیاز به کارت فیزیکی به آسانی با استفاده از اپلیکیشن آپ در تمامی غرفه های نمایشگاه اقدام به خرید کتاب کرده و علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، از مزایا و جوایز در نظر گرفته شده برای پرداخت اپلیکیشنی بهره مند شوند.

بر اساس این گزارش، با هماهنگی های به عمل آمده با اپراتورهای تلفن همراه کشور، استفاده از اپلیکیشن آپ در مدت زمان برگزاری نمایشگاه هیچ هزینه ای برای اینترنت همراه بازدیدکنندگان نمایشگاه نخواهد داشت. لذا دارندگان سیم کارت های دائمی و اعتباری تمامی اپراتور ها می توانند به صورت رایگان و بدون کم شدن حجم ترافیک اینترنت همراه خود از طریق اپلیکیشن آپ و با استفاده از اعتبار بن کتاب خود اقدام به خرید کتاب کنند.

در خصوص کارت های فیزیکی هم لازم به ذکر است که متقاضیان پس از ثبت نام و تأیید هویت و پرداخت سهم دانشجو یا طلبه (به صورت اینترنتی یا از طریق آپ شرکت آسان پرداخت) برای دریافت بن کارت می بایست شخصاً و صرفاً به شعبه ای که در زمان ثبت نام انتخاب کرده اند مراجعه کرده و از مراجعه به شعب دیگر خودداری کنند. کارت فقط به شخص متقاضی تحویل داده می شود ولاغیر.

مدارک لازم هنگام دریافت کارت عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی یا شناسنامه جدید و شماره رهگیری ثبت نام در سامانه. هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه ای کتاب است.

زمان توزیع کارت ها هم از تاریخ 8 تا پایان نمایشگاه 25 اردیبهشت 1395 است. کارت ها فقط در مدت برگزاری نمایشگاه کتاب امسال اعتبار داشته و از طریق دستگاه های کارت خوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ١٥الی ٢٥ اردیبهشت سال جاری در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

آغاز ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب

آغاز ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 390
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 309 81
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف