نمناک سرگرمیگوناگون مهندسی که ادعا می کند خداست و نباید کار کند!
آقای مهندس ، مهندس
آقای مهندسی از ایالت گوجارات هندوستان سرکار نمی رود به دلیل اینکه می گوید خدای ویشنو در من حلول کرده است.

آقای مهندسی که می گوید خداست

مردی که از حضور در محل کار خود اجتناب میکرد گفت:خدای ویشنو در من حلول کرده است!!

یک مهندس از ایالت گوجارات هندوستان ، پس از دریافت یک اخطار رسمی نسبت به حضور تنها 16 بار در 8 ماه ، پاسخ داد که خدای دهم هندو ها ویشنو ، در او حلول کرده است و و این مدت را سرگرم تمرکز بوده است.
"رامچاندرا ففار" ،مهندس اداره ی سردار ساروار پونارواسوات ( SSPA) در ایالت گجرات مدعی است که از ابتدای ماه اوت 1999 ، اولین عظمت الهی خود را با اوجه به یک فال در روزنامه در یافت. او احساس کرد که بدنش از او جدا شدو از «دایویا آناند» به معنی شادی الهی پر شد، اما با این حال دقیقا نمیدانست چه رخ داده است تا زمانی که همسرش فال روزانه را برایش خواند که در آن ذکر شده بود او رهبر بشر و بسیار هوشمند خواهد شد.
 
آقای مهندس

آقای مهندسی که از رفتن به سرکار اجتناب می کرد

"رامچندرا" در مصاحبه ای گفت:" در سال 2010 در محل کارم قدرت ویشنو را تجربه کردم. من ارتباط مستقیمی با خدا دارم و پیرو او هستم روح من به روح برتز تبدیل شده است. اما سال 2014 بود که به خانواده اش درمورد این موضوع گفت. او همچنین وعده داده است که در آینده به اثبات ادعای خود خواهد پرداخت، در حالیکه خدایان هندو 4 دست و پوستی آبی رنگ دارند.
"رامچاندرا ففار" در اوایل ماه جاری در سرتاسر جهان اخباری مبنی بر خدا بودنش به عنوان عذری برای عدم حضور طولانی مدت خود در محل کار اعلام کرد.
مهندس به کارفرمایان خود که از بابت عدم حضور در محل کار شکایت کرده بودند نوشت:من دهمین جسم تجسم یافته ی ویشنو هستم .من در حال پرداختن به ابعاد پنجم هوشیاری جهانی هستم با انجام این کار و به همین دلیل است که به صورت جسمی در محل کارم حضور ندارم.

ادعای عجیب مهندسی که می گوید خداست

همانطور که تصور میرود، در رسانه ها به خاطر عذر غیر عادی در رسانه ها مورد انتقاد قرار گرفت ، اما او حرف هایش را ادامه داد، او مدعی بود که نقش مهمی در پایان دادن به خشکسالی های شدید هندوستان ایفا کرده است و گفت در آینده ای نزدیک ادعای خود را ثابت میکند.
خدای ویشنو برای دهمین بار در من تجسم یافته و همانطور که در زمان مهابختا به من خندیدند ، شما هم همین کار را میکنید زیرا نمیتوانید خدا را در من ببینید، از او پرسیدند که آیا درمورد از دست دادن کارت نگران نیستی؟ او گفت که همه ی این ها به خدا بستگی دارد.
مهندس گفت:اگر الهی جاگدامبا بخواهد، من نیز میتوانم VRS ( طرح داوطلبانه ی بازنشستگی ) را بپذیرم. کار مهم نیست ، این نقش من است.
مهندسین گفتند که درحال حاضر پرونده ی او در اداره درحال بازنگری است.

مهندسی که ادعا می کند خداست و نباید کار کند!

مهندسی که ادعا می کند خداست و نباید کار کند!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف