نمناک فرهنگ و هنرموسیقی آلبوم امیرحسین کریمی آکادمی گوگوش در آستانه دریافت مجوز!
امیرحسین کریمی ، گوگوش
امیرحسین کریمی دست پرورده آکادمی گوگوش قرار است با مجوز رسمی در سطح کشور آلبوم منتشر کند!
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394

مجوز آلبوم امیرحسین کریمی 

امیرحسین کریمی که با آکادمی موسیقی گوگوش شهرت زیادی برای خودش دست و پا کرده در صدد گرفتن مجوز برای انتشار آلبوم خود در ایران است.

امیرحسین کریمی که دست پرورده گوگوش خواننده لس آنجلسی است در دوره قبلی آکادمی موسیقی شبکه معاند من و تو فعالیت کرده که حال قرار است با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آلبوم موسیقی در ایران منتشر کند!

امیرحسین کریمی

امیرحسین کریمی 

امیرحسین کریمی حالا درصدد انتشار نخستین آلبوم رسمی خود در ایران است، او در این آلبوم با چهره های سرشناس موسیقی کشور همکاری کرده و یکی از قوی ترین تهیه کننده های موسیقی پاپ با این خواننده قرارداد پنج ساله امضا کرده است؛ این تهیه کننده موسیقی از انتشار جزییات بیشتر درباره آلبوم این خواننده خودداری کرد و انتشار جزییات آلبوم امیرحسین کریمی را به ماه های آینده موکول کرد.

حال جای این سوال است که چرا برخی از خواننده های پاپ که در داخل کشورمان به سر می برند و هیچ گونه حواشی و مشکلاتی از این قبیل هم ندارند با عدم ارائه مجوز از سوی ارشاد روبرو می شوند و یا با مشکلات فراوان روبرو هستند که مجوز گرفتن برای آنها دشوار است ولی امثال این افراد که دستپرورده یک خواننده زن بی بندوبار همچون گوگوش هستند باید به راحتی بیایند در کشور فعالیت کنند و مجوز رسمی هم بگیرند؟!

آلبوم امیرحسین کریمی آکادمی گوگوش در آستانه دریافت مجوز!

آلبوم امیرحسین کریمی آکادمی گوگوش در آستانه دریافت مجوز!
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 59
برگرفته از فارس - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 37 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف