نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آلبوم جدید رضا رویگری به زودی منتشر میشود
رضا رویگری ، رضا رویگری آلبوم
رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پای گفتگوی ما نشست و خبرهای جدیدی از انتشار آلبوم جدید و برگزاری کنسرت بعد از بهبود حالش داد.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1396

رضا رویگری آلبوم جدیدش را به زودی منتشر میکند

رضا رویگری یکی از اولین نفراتی بود که ترانه ای درباره ایران خواند و چنان به دلهای مردم نفوذ کرد که بعد از سالها هنوز یکی از به یادماندنی ترین آهنگ ها درباره ایران است. این هنرمند کشورمان در فیلم ها و سریالی زیادی به ایفای نقش پرداخته است از وضعیت جسمانی این روزهایش و آلبوم جدیدش میگوید.

بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما با اشاره به اینکه این روزها مردم با دیدن حال او ناراحت می شوند، از انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت پس از بهبود حال خود سخن گفت.
رضا رویگری بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت:این روزها که مردم مرا با حال نامناسب می بینند، دچار ناراحتی می شوند و برایم آرزوی سلامتی می کنند. مخاطبان در برخورد با من از آثاری همچون "مختارنامه"، "اجاره نشین ها"، "محله بهداشت" و سرود "ایران ایران" که در ابتدای انقلاب خوانده ام، صحبت می کنند و از این کارها به عنوان خاطره سال های گذشته یاد می کنند.

آلبوم جدید و کنسرت رضا رویگری بعد از بهبود حالش

وی افزود:منتظر بهتر شدن حال و شرایطم هستم تا بتوانم پس از به دست آوردن سلامتی ام، آلبوم جدیدی را منتشر و کنسرتی را برگزار کنم.

رضا رویگری

رضا رویگری به زودی آلبومش را منتشر میکند

رویگری تصریح کرد:این روزها پیشنهادهایی برای بازی در آثار مختلف صورت می گیرد اما دلم می خواهد زمانی در آثار نمایشی بازی کنم که بهبودی کامل به دست آورده باشم البته در این میان شاید یکی از کارهای سینمایی پیشنهاد شده را قبول کنم.

وی ادامه داد:متأسفانه این روزها فیلمنامه ها خیلی ضعیف شده اند و دلیل آن هم، فروش قابل توجه تعدادی از فیلم های بدون کیفیت و استقبال تماشاگران از اینگونه آثار است چرا که به دنبال چنین اتفاقی، برخی فیلمسازان الگوبرداری می کنند و دوباره چنین فیلم هایی می ُسازند.

بازیگر سریال تاریخی «سال های مشروطه» توضیح داد:کارگردان ها در بیشتر موارد به دنبال سلایق مردم و آنچه که آنها می پسندند، می روند ساخت آثار بدون کیفیت نیز به همین دلیل صورت می گیرد. مخاطبان همیشه نمی توانند آثار درجه یک را در قاب سینما تماشا کنند وبه همین دلیل به دنبال تماشای اثری می روند که با دیدن آن لبخندی بر لبانشان نقش ببندد.

وی یادآور شد:البته تمامی مخاطبان نیز تنها به دلیل خندیدن به سینما نمی روند و اینگونه افراد به دنبال تماشای آثار فاخر هستند. ما به عنوان هنرمند وظیفه جهت دادن به مردم را داریم از این رو اگر هنرمند در انتخاب نقش های ایفایی خود دقت کافی داشته باشد تا اندازه زیادی می تواند بر سلیقه مخاطب تأثیر بگذارد.

رضا رویگری

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون

بازیگر سریال «تنهایی لیلا» تصریح کرد:با مقایسه و کنار هم قرار دادن آثار نمایشی که در گذشته ساخته می شد با آثاری که این روزها تولید می شود، متوجه تفاوت بین آن ها از لحاظ ساختار، نوشتار و حتی بازیگران می شویم و به همین دلیل این آثار جذاب، خاطره های زیادی را برای مردم رقم زده است.

وی خاطرنشان کرد:به عنوان نمونه مجموعه «محله برو بیا» درباره قوانین راهنمایی و رانندگی بود و نکات آموزشی را به بیننده آموزش می داد در این راستا همچنین مجموعه «محله بهداشت» نیز در عین برخورداری از زمینه طنز و مفرح بار آموزشی قابل توجه را با خود حمل می کرد در حالی که در مجموعه های نمایشی کنونی کمتر اثری همراه با مفاهیم آموزشی دیده می شود.

آلبوم جدید رضا رویگری به زودی منتشر میشود

آلبوم جدید رضا رویگری به زودی منتشر میشود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف