نمناک سرگرمیگوناگون آلرژی عجیب و غریب دختر جوان! + عکس
آلرژی ، آلرژی غذایی
آلرژی غذایی باعث شده است یک دختر 17 ساله اسکاتلندی به جز سیب زمینی دیگر قادر به خوردن هیچ یک از غذاها نباشد.
بازدید : 3,745 نفر

یکی از بیماری هایی که ما با آن روبه رو می شویم آلرژی یا حساسیت است که ممکن است موارد حساسیت زای زیادی وجود داشته باشد که یکی از آنها آلرژی غذایی می باشد. آلرژی غذایی عبارت است از واکنش بیش از اندازه ی دستگاه ایمنی به برخی غذاها یا موادی که معمولاً بی خطرند.

این واکنش های نا مطلوب ممکن است ، ارثی یا ناشی از یک نقص اکتسابی بیوشیمیایی باشند.هرگونه غذا یا ماده ای که بلعیده می شود، می تواند باعث بروز واکنش آلرژیک شود.علایم ممکن است در عرض چند دقیقه یا 2 ساعت پس از خوردن آن غذای به خصوص بروز کنند.در بعضی موارد، امکان دارد علایم یک تا دو روز بعد نیز ظاهر نشوند. حساسیت غذایی در برخی از افراد ممکن است قدری ناخوشایند(اما نه خیلی شدید) باشد ولی برای برخی دیگر خیلی وحشتناک و حتی برای حیات تهدیدآمیز باشد.

«جنیفر رادیگان» نوجوان 17 ساله ای است که به همه غذاهای دنیا آلرژی دارد و تنها می تواند سیب زمینی بخورد.وی به بیماری ترس از غذاهای مختلف دچار شده است و با خوردن غذا احساس مریضی سخت می کند.

آلرژی غذایی

این نوجوان اسکاتلندی سال هاست که فقط سیب زمینی می خورد و البته چند بار هم توانسته به سختی یک ظرف پاستا را تا انتها بخورد ولی پس از آن چند روزی را در حالت مریضی سخت گذرانده است.
پزشکان در مورد بیماری عجیب وی اظهار نظر خاصی نمی کنند و آن را ناشی از حالت های روانی می دانند.درمان این بیماری تنها می تواند از طریق روانشناسی و درمان های روحی میسر باشد.

آلرژی عجیب و غریب دختر جوان! + عکس

آلرژی عجیب و غریب دختر جوان! + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 22
برگرفته از جام جم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 21 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف