نمناک ورزشفوتبال توصیه های نقل و انتقالاتی آلساندرو دل پیرو به یوونتوس
آلساندرو دل پیرو ، الساندرو دل پیرو فوتبالیست
از دید آلساندرو دل پیرو ستاره سابق یوونتوس امره جان ستاره خط میانی لیورپول گزینه مناسبی برای حضور در جمع تورینی ها است.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396

توصیه آلساندرو دل پیرو به مسئولان یوونتوس

الکساندر دل پیرو اسطوره باشگاه یوونتوس به مسئولان این باشگاه توصیه هایی را در مورد نقل و انتقالات این تیم در ژانویه ارائه داد. این اسطوره معتقد است مسئولان بانوی پیر باید یک هافبک میانی خوب را در ژانویه جذب کنند تا در ادامه راه لیورپول را همراهی کند. از دید دل پیرو امره جان ستاره خط میانی لیورپول گزینه مناسبی برای حضور در جمع تورینی ها است.

آلساندرو دل پیرو

توصیه ستاره سابق یوونتوس به مسئولان این باشگاه

دل پیرو در این باره گفت:آلگری یک هافبک خوب نیازمند است چرا که خدیرا بازیکنی نیست که بتواند تمام توان خط میانی را تحمل کند. ماکیسیو هم تازه از بند مصدومیت رها شده و زمان می برد تا شرایط ایده آلی به دست آورد. پیانیچ هم بازیکن فیزیکی نیست که بتواند در اکثر نبردهای تن به تن برتری داشته باشد. در همین راستا امره جان هافبک لیورپول از دید من گزینه مناسبی برای خط مکیانی یوونتوس است او به اندازه زیاد گرانقیمت نیست و می تواند نام بزرگی برای نقل وانتقالات زمستانی باشد.

بیوگرافی آلساندرو دل پیرو:

آلساندرو دل پیرو اولین بازی ملی خود را در یورو 96 مقابل روسیه انجام داد. پله، از دل پیرو در فیفا 100 نام برده است. فیفا 100 یک لیستی از 125 بازیکن بزرگ فوتبالیست است که پله برای جشن صد سالگی فیفا انتخاب کرده است. ستاره برزیلی رونالدینهو از وی به عنوان الگوی خود نام برده است. او همچنین توسط آرای جشن طلایی یوفا به عنوان بهترین بازیکن اروپایی در 50 سال گذشته انتخاب شد.

 

هوادارن یووه به نقطه ای از زمین بازی لقب محوطه دل پیرو داده اند که در واقع جایی در سمت چپ محوطهٔ حریمهٔ حریف است که الکس همواره گلهای زیادی را از آن منطقه به ثمر رسانده است. الکس بهترین گلزن تاریخ یووه است. ضمناً او به همراه روبرتو باجو در مکان چهارم بهترین گلزنان تاریخ تیم ملی ایتالیا قرار دارد. دیگو آرماندو مارادونا دربارهٔ او گفته است:«گاهی احساس می کنم سن دل پیرو هیچگاه بالا نمی رود.» همچنین به دلپیرو لقب پسر طلایی فوتبال ایتالیا را هم داده بودند.

الکس در سال 2000 بعنوان پر درآمدترین فوتبالیست دنیا شناخته شد.به غیر از سه جایزهٔ مردانگی که در ایتالیا به الکس تعلق گرفته، او برندهٔ جایزهٔ پای طلایی هم شده که به بازیکنانی تعلق می گیرد که از لحاظ اخلاقی و تکنیکی بهترین باشند. دل پیرو معمولاً به عنوان مهاجم کمکی بازی می کند ولی گاهی هم در پست تره کوارتیستا یعنی بازیکن خلاق پشت دو مهاجم مورد استفاده قرار می گیرد. با اینکه او قامت کوتاهی دارد ولی بسیار خلاق است، پاس گل های زیادی می دهد و گل های فراوانی نیز به ثمر می رساند و فقط یک گلزن صرف نیست. او در ضمن بهترین ضربه آزاد زن دنیاست؛ که لقب شاه ضربات ایستگاهی به او داده شده است که حتی دیوید بکام مرد لحظه ها می گوید هنوز نتوانستم مانند دل پیرو ضربه ایستگاهی بزنم.

توصیه های نقل و انتقالاتی آلساندرو دل پیرو به یوونتوس

توصیه های نقل و انتقالاتی آلساندرو دل پیرو به یوونتوس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از میزان،ویکی پدیا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف