افزایش آلودگی هوا در تهران

تاریخ انتشار : 14 دی 1397کد مطلب : 1203زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از افزایش آلودگی هوای تهران از فردا خبر داد.

وضعیت آلودگی هوای تهران

ایسنا:مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه هوای تهران هم اکنون در شرایط سالم قرار دارد، گفت:تا فردا (15 دی) افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده می شود.

حسین شهبازی اظهارکرد:پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر امروز (14 دی) است و در برخی ساعات وزش باد بالاتر از 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - جنوب غربی انتظار می رود. 

وی با بیان اینکه به تدریج از ساعات ابتدایی فردا (15 دی) از میزان ناپایداری جوی کاسته می شود، تصریح کرد:تنها در برخی ساعات به ویژه عصرگاه وزش باد موثر به بزرگی بین 3 تا 5 متر بر ثانیه انتظار می رود. 

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین تا روز آینده دمای هوا در پایتخت روند افزایشی خواهد داشت. 

شهبازی با اشاره به اینکه بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای اکثر مناطق شهر تهران طی امروز (14 دی) در شرایط سالم است، گفت:انتظار می رود تا فردا (15 دی) افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق مشاهده شود. 

وی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته پایتخت منتهی به 11 صبح امروز با شاخص میانگین 73 در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد:کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین 75 همچنان در شرایط سالم است.

انتهای پیام/م

وضعیت آلودگی هوای تهران طی روزهای آینده

افزایش آلودگی هوا در تهران : امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
نظرات
وبگردی