نمناک اخبارسیاست آموزش آدمخواری در کتابهای درسی داعش! + تصاویر
داعش ، آدمخواری
مفتیان داعشی هر روز برای اهداف پلید این گروهک تروریستی فتواهای جدیدی صادر می کنند،که آموزش آدمخواری در کتابهای درسی دانش آموزان یکی از عجیب ترین آنهاست.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395

وحشتناک ترین و جدیدترین آموزشی داعش

کتابچه ای سرّی مربوط به گروهک تروریستی داعش یافت شده است که از آموزش های عجیب و وحشتناک در مدارس تحت تسلط آنها خبر می دهد. در این کتابچه که گروه محققان کویلیام (مستقر در انگلیس) آن را پیدا کرده است صفحاتی وجود دارد که به دانش آموزان آموزش می دهد در شرایط اضطرار جنگی هم نوع و هم جنس غیرمسلمان و یا مسلمان خود را بکشند و بخورند.

داعش

یکی از اعضای این گروه تحقیقاتی می گوید:"در این کتاب چیزهای زیادی آموزش داده می شود اما یکی از وحشتناک ترین موارد، بخشی است که به دانش آموزان آدمخواری را یاد می دهد".

در این کتابچه درسی آمده است چنانچه در شرایط اضطرار قرار گرفتید و چیزی برای خوردن یافت نشد می توانید فرد دیگری را بکشید و گوشتش را مصرف کنید؛ حالا این فرد می تواند غیرمسلمان باشد یا مسلمانی باشد که اسلام موردنظر آنها را قبول ندارد!

داعش

وحشتناک تر این است که در این کتابچه حتی توضیح داده شده که چه قسمت هایی از بدن خورده و چگونه گوشت آن آماده شود. طبق گزارش ها داعشی ها یک مادر عراق را مجبور کرده اند که از بقایای جسد پسرش برای آنها غذا تهیه کند و حتی خودش را مجبور کرده اند که از آن بخورد.

آموزش آدمخواری در کتابهای درسی داعش! + تصاویر

آموزش آدمخواری در کتابهای درسی داعش! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف