نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده آموزش رقص تانگو و گربه بازی در مهدکودک ها + عکس
آموزش رقص ، مهد کودک های تهران
آموزش رقص تانگو و سالسا به کودکان و یا بازی با سگ و گربه به جای بازی با دوستان و دهها مورد دیگر آموزش های نگران کننده ای هستند که در مهد کودک ها به بچه ها داده می شوند.
بازدید : 9,253 نفر

آموزش رقص و سگ و گربه بازی در مهد کودک ها اتفاقی نامناسب برای رشد کودکان

 

آموزش رقص به جای آموزش قران و آموزه های مناسب برای رشد و پروش کودکان در مهد کودکهای امروز تهران جای بحثی عظیم دارد که پای ان باید پدر و مادرها بنشینند.

تحصیل و کار والدین به ویژه مادران از جمله عوامل شایعی است که پای هر کودکی را به مهد کودک ها باز می کند اما نکته قابل تامل این است که آیا محلی که کودک برای ساعات زیادی از روز به آن سپرده می شود جای مناسبی برای تربیت آنهاست. 

 
مهد کودک تهران

اساس کار مهد کودک ها 

 
مهدکودک ها سنگ بنای شخصیت اجتماعی کودکان است. با توجه به اینکه در کلان شهرها، والدین فرصت کمتری برای نگهداری فرزندانشان دارند عملا مهدهای کودک این خلأ را پر کرده و کارکرد پیدا می کنند. 
 
اما نکته ای که در این میان نهفته است سیاست های آموزشی نامناسب برخی از این مراکز است. سیاست ها و برنامه ریزی هایی که به ترویج فرهنگ غربی می پردازد و به هویت اسلامی _ایرانی جامعه چوب حراج می زند.
 
آموزش رقص و موسیقی و آرایشگری و حالا هم نوبت به برگزاری برنامه های آموزشی آشنایی با حیواناتی مثل سگ و گربه در دستور کار برخی از مهدکودک ها قرار گرفته است، که عملا مجاری انتقال ارزش های غربی به کودکان ایرانی است.
 
 
رقص باله در مهدکودک

آموزش نشان دادن مدل مو و لباس در مهد کودک! 

 
آموزش رقص و مد لباس
 
یکی از مواردی که در برخی از مهد کودک ها مشاهده شد و رسانه ها مدتی پیش به آن پرداختند آموزش دادن مد روز لباس به کودکان بود که توسط برخی از مراکز مهدکودک صورت می گرفت. در این مهد کودک ها به کودکان آموزش می دادند که لباس ها و مدل مویشان را چگونه انتخاب کنند تا بتوانند جذابیت خود را به دیگران نشان دهند.[1]
 
 

آموزش رقص در مهد کودک

آموزش رقص های غربی در مهد های کودک

 
یکی دیگر از مواردی که در مهد کودک ها رواج یافته بود پخش و آموزش ترانه های غربی بود که به بهانه شاد کردن کودکان در برخی از مهد کودک ها رواج یافته بود. [2]
 
انتشار این نوع اخبار از مراکز مهدکودک تا آنجا پیش رفت که رسانه ها از آموزش رقص های عربی و ترکیبی در مهدکودک ها خبر دادند و تصاویر آن را منتشر کردند تا مسوولین مربوطه در این حوزه آموزش رقص در مهد کودک ها را ممنوع اعلام کنند.[3]
            
            آموزش رقص در مهدکودک

کلاس آشنایی با سگ و گربه!

  
کلاس آموزش آشنایی با سگ و گربه 
 
اما آخرین اخبار بدست آمده حاکی از این است که برخی از مهدها به برگزاری برنامه های آموزشی آشنایی با حیواناتی مثل سگ و گربه پرداخته اند.
به هر حال والدین باید نسبت به مراکز تربیتی کودکان خود وسواس بیشتری داشته و نسبت به مدیران و مربیان این مراکز اطلاعات دقیقتری به دست آورند. از سوی دیگر سازمان های مسوول باید دغدغه بیشتری نسبت به صدور مجوز، بازرسی های مستمر و پیگیری نظرات و شکایات مردمی داشته باشند، تا از این پس شاهد برگزاری کلاس های آموزشی آوازه خوانی، مشاطه گری، رقص مختلط و آشنایی با حیواناتی همچون سگ و گربه در مهدکودک ها نباشیم.
 

آموزش رقص تانگو و گربه بازی در مهدکودک ها + عکس

آموزش رقص تانگو و گربه بازی در مهدکودک ها + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 40
برگرفته از مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف