نمناک دنیای مدگوناگون آموزش ساخت درکوب تزیینی با وسایل ساده +تصاویر
ساخت درکوب ، ساخت درکوب تزیینی
یک تخته از جنس فیبر که با کاغذ سفید روکش شده ، چسب حرارتی و قیف های کاغذی آماده کنید تا ساخت درکوب تزیینی برای فصل پاییز آغاز کنید.
بازدید : 9,575 نفر

نحوه ساخت درکوب تزیینی برای پاییز

ایده های ساده و البته به روز می تواند برای تزیین خانه روشی کم هزینه است که هر کدام از شما بدون داشتن مهارت خاصی آنها را انجام دهید درست مثل ساخت درکوب تزیینی فانتزی زیبایی که با تکمیل آن می توانید نمای دربهای ورودی و اتاق را تغییر دهید.

لوازم مورد نیاز برای درست کردن درکوب پاییزی به شکل گل :

چسب حرارتی
یک تخته از جنس فیبر که با کاغذ سفید روکش شده است
قیف هایی به رنگ چوب در چند سایز. اگر این قیف ها را در دسترس ندارید می توانید با کاغذهای رنگی قیف هایی در چند ساز درست کنید.

ساخت درکوب

آموزش ساخت درکوب ساده و شیک برای تزیین 

نحوه ساخت درکوب پاییزی به شکل گل : 

با چسب حرارتی تمامی قیف ها را از لبه بیرونی تخته فیبر بچسبانید. برای ردیف اول قیف ها را به صورت کاملا خوابیده بچسبانید. برای ردیف بعدی، قیف ها را کمی مایل کرده و بچسبانید. همین روند را ادامه دهید تا سطح رویی تخته کاملا با قیف ها پوشیده شود.این روند باید طوری ادامه پیدا کند تا در قسمت وسط قیف ها کاملا ایستاده باشند.لبه های تخته را قبف های بزرگ و هر ردیف به داخل را از قیف های کوچک می چسبانیم.

ساخت درکوب

ساخت درکوب تزیینی برای پاییز

آموزش ساخت درکوب تزیینی با وسایل ساده +تصاویر

آموزش ساخت درکوب تزیینی با وسایل ساده +تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
برگرفته از آفتاب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف