نمناک فرهنگ و هنرچهره ها علت دوری آناهیتا همتی از تلویزیون چیست؟!
آناهیتا همتی ، آناهیتا همتی بازیگر
آناهیتا همتی بازیگر سریال خانه به دوش بعد از حضوری پررنگ در تلویزیون این روزها بیشتر مشغول ایفای نقش در تئاتر است و دیگر علاقه ای به حضور در سریال های تلویزیونی ندارد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1396

آناهیتا همتی چرا در تلویزیون کم کار شد

آناهیتا همتی یکی از بازیگران خوش روی سینما و تلویزیون است که همیشه چهره اش را با لبخندی که روی صورتش نقش بسته دیده ایم. این بازیگر جوان کشورمان را حتما با سریال خانه به دوش به یاد دارید. آناهیتا همتی که این روزها فیلم سینمایی قهرمانان کوچک را روی پرده سینماها دارد در یک گفتگو درباره نقشش در این فیلم سینمایی و دلیل دوری اش از سریال های تلویزیونی گفت.

آناهیتا همتی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون این روزها با نمایش "تنهایی پرهیاهو" بر صحنه تئاتر و با فیلم سینمایی "قهرمانان کوچک" بر پرده سینما حضور دارد. همتی که زمانی جزو بازیگران پرکار و مطرح تلویزیون بود، مدت هاست که دیگر علاقه ای به حضور در تلویزیون ندارد.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی در سریال خانه به دوش

او در یک گفت وگو ، درباره حضورش در "قهرمانان کوچک" گفت:"قهرمانان کوچک" فیلمی درباره کودک است که متاسفانه در سال های اخیر بسیار کم در سینما به آن پرداخته شده است. نقش من هم در این فیلم خیلی نقش بزرگ و خاصی نیست. نقش مادر بچه ها را دارم اما مادری که تحت تاثیر شرایط مجبور به گرفتن تصمیمی می شود و در نهایت بچه ها هستند که باعث می شوند این تصمیم تغییر کند.

بازیگر سریال "کهنه سوار" درباره تجربه پذیرفتن ایفای نقش مادر در آثار سینمایی اظهار کرد:قبلا هم این تجربه را در فیلم سینمایی "بر بال های خوشبختی" به کارگردانی بهروز شعیبی داشتم، اما در این فیلم بچه ها بزرگتر بودند و خیلی تجربه خوبی بود. خط فکری که این فیلم برای بچه ها ایجاد کرد بسیار خوب بود و دوست داشتم. این فیلم به بچه ها دوستی، محبت و همدلی را بدون اینکه مستقیم درباره آن صحبت کند تا تبدیل به نصیحت شود و بچه ها آن را پس بزنند، آموزش می دهد. حتی اینکه در این فیلم پسرها خودشان را برعکس فیلم های بزرگسالان که زن ها همیشه تحت ظلم هستند و مردان اغلب به آنها خیانت می کنند و زنها را مورد بی مهری قرار می دهند، برتر از دختران نمی دانند. ما در این فیلم از این که کنار بچه ها بودیم بسیار لذت بردیم.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی بازیگر سینما و تلویزیون

همتی در پاسخ به این سوال که دلایل دوری اش از تلویزیون چه بوده است، عنوان کرد:در تلویزیون دیگر کار نمی کنم و دوست ندارم همکاری داشته باشم، چرا که دیگر فیلمنامه ها خوب نیستند و آن چیزی که ساخته می شود به اندازه ای از زندگی واقعی همه ما دور و متفاوت است که قابل پذیرش نیست. از سوی دیگر مردم هم، دیگر علاقمند به دیدن سریال های تلویزیونی نیستند و همه این ها در مجموع باعث شده است که من هم انگیزه ام را از دست بدهم. در طی این سال ها زحمات بسیاری برای این عرصه کشیدم، اما تنها اذیت شدم و امروز دیگر خسته هستم. تعداد کارهایی که انجام دادم بسیار زیاد است و اگر کار نکنم اتفاق خاصی نمی افتد. به جای آن تئاتر کار می کنم و گهگاهی در سینما حضور دارم. حداقل در این دو فضا تا این اندازه محدودیت های تلویزیون وجود ندارد و اینقدر هم آدم را رنج نمی دهند.

وی ادامه داد:ما امروز به لحاظ قصه درباره هرچیزی بخواهیم صحبت کنیم با محدودیت مواجه می شویم و به دلیل نبود تعدد موضوع، سوژه ها تکراری هستند.

علت دوری آناهیتا همتی از تلویزیون چیست؟!

علت دوری آناهیتا همتی از تلویزیون چیست؟!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از هنر آنلاین /م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف