نمناک ورزشفوتبال آنتونیا همسر مسی قبلا نامزد داشته؟!
آنتونیا همسر مسی ، آنتونیا زن مسی
آنتونیا همسر مسی قبلا با فردی دیگر نامزد بوده، این در حالی است که بسیاری مسی را عشق اول و آخر او عنوان می کنند.
بازدید : 8,979 نفر

نامزد سابق آنتونیا همسر مسی

بعد از برگزاری جشن ازدواج لیونل مسی و همسرش آنتونیا روکوزو، رسانه های ورزشی گزارش های متفاوتی را از زندگی شخصی این زوج جوان که از دوران کودکی و نوجوانی یکدیگر را می شناختند، منتشر کرده اند.

روزنامه مارکا در گزارشی به این نکته اشاره کرد که ارتباط مسی و آنتونیا که از سال ها پیش یکدیگر را می شناختند، به خاطر بعد مسافت (مسی در بارسلونا زندگی می کرد و آنتونیا در آرژانتین) چندان صمیمانه نبوده ولی مرگ یکی از دوستان صمیمی آنتونیا باعث شد تا ارتباط این دو جان تازه ای بگیرد.

مسی و آنتونیا زمانی با هم آشنا شدند که ستاره آرژانتینی 9 ساله بود و آنتونیا 8 ساله. در آن زمان توجه مسی به این دختر کوچولو جلب شده بود ولی با انتقال او به بارسلونا، ارتباط آنها با هم قطع شد. سال ها بعد، یکی از دوستان صمیمی آنتونیا از دنیا رفت و در این میان لیونل که برای تعطیلات و سرزدن به زادگاهش به آرژانتین سفر کرده بود، برای همدردی و دلداری دادن به او دست به کار شد تا کمی از غم و اندوه دوست دوران کودکی اش بکاهد.

از آن زمان بود که ارتباط مسی و آنتونیا به رغم فاصله زیاد موجود (آنتونیا درآرژانتین مشغول به تحصیل بود و لئو در بارسا بازی می کرد)، افزایش یافت و آنها تبدیل به یک زوج جدایی ناپذیر شدند. بعد از سال ها آنتونیا برای زندگی به بارسلونا رفت و حالا آنها دو فرزند به نام های تیاگو و متئو دارند.

 

آنتونیا همسر مسی

همسر لیونل مسی

نامزد سابق آنتونیا:او به خاطر مسی مرا رها کرد

همیشه گفته می شد که لئو و آنتونیو از دوران کودکی یکدیگر را می شناختند و از سن و سال پایین نامزد بودند اما حالا یکی از دوستان آنتونیا در صحبت هایی اعلام کرده که همسر فعلی لئو مسی، قبل از ازدواج با مسی، چند سالی با فردی دیگر نامزد بوده. این در حالی است که بسیاری از رسانه های ورزشی، مسی را عشق اول و آخر و همیشگی آنتونیا عنوان می کنند ولی گویا عروس جوان آرژانتینی قبل از مسی، نامزد دیگری داشته که او را به خاطر مسی رها کرده.

یکی از صمیمی ترین دوستان آنتونیا در گفت وگو با مجله «برای تو» دراین باره توضیحاتی را ارائه کرده و گفته:«با وجودی که مسی و آنتونیا از 10 سالگی همدیگر را می شناختند اما آنها در سال 2007 نامزد کردند و ارتباط شان صمیمانه تر شد. در روز 20 جولای، آنتونیا برای جشن گرفتن روز دوست به جمع ما آمد و آنجا بود که فهمیدیم که با لئو رفت وآمد دارد. او آن روز گوشی موبایل بلک بری اش (که آن روزها موبایل مد روز بود) را از کیفش درآورد و گفت که لئو این را به او هدیه داده. چیز بیشتری نگفت ولی ما فهمیدیم که ارتباطش با مسی جدی شده» دوستان آنتونیا در روساریو او را «لا نگرا» یعنی سیاه صدا می زدند.

مسی و آنتونیا سال ها قبل توسط لوکا اسکالیا، پسرخاله آنتونیا به هم معرفی شده بودند. در آن زمان مسی از لوکا پرسیده بود:«این کیست؟» و او پاسخ داده بود:«آنتو، دخترخاله ام.»در آن زمان لئو 9 ساله بود و آنتونیا 8 ساله و در همان روزها مسی در نامه اش برای آنتو نوشته بود:«روزی نامزد خواهیم کرد.» در آن روزها این دو با کودکان دیگری در حیاط خانه روکوزوها با هم بازی می کردند و ساعت ها درکنار هم سرگرم بودند.

مدتی بعد مسی به بارسلونا رفت تا برای تیم کاتالان بازی کند و البته دوستی آنها دورادور حفظ شد. طبق گفته یکی از دوستان صمیمی آنتونیا، در آن زمان بود که آنتوی نوجوان، با پسر دیگری که نامش فاش نشده ولی عکس هایی از او به جای مانده آشنا شد و چند سالی با هم نامزد بودند اما بعد از گذشت چند سال، وقتی که آنتونیا فهمید که مسی قصد سفر به آرژانتین را دارد، با نامزدش قطع رابطه کرد و برای دیدن مسی به فرودگاه رفت. نامزد سابق آنتونیا در گفت وگو با روزنامه ها گفته:«حداقل خوب شد که آنتونیا مرا برای یک آدم بی سروپا رها نکرد و از من جدا شد تا به مسی برسد!»

آنتونیا همسر مسی قبلا نامزد داشته؟!

آنتونیا همسر مسی قبلا نامزد داشته؟!
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 18
برگرفته از شریان نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف