نمناک ورزشفوتبال مبلغ دریافتی زیاد آنتونی گولچ از پرسپولیس
آنتونی گولچ ، مدافع کروات پرسپولیس
آنتونی گولچ مدافع کروات پرسپولیس مبلغ زیادی از پرسپولیس دریافت کرده چیزی حدود 370 هزار دلار که در این بین ابهامات مالی بوجود آمده است.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395

هزینه 370 هزار دلاری آنتونی گولچ

پرسپولیس برای پر کردن جای خالی مدافعان جدا شده و همچنین کنعانی زادگان دست به خرید یک مدافع خارجی زد.مدافع استرالیایی که سابقه قهرمانی در آسیا همراه با تیم وسترن سیدنی را در فصل 2014-2015 در کارنامه خود می بیند گزینه اصلی برانکو برای حضور در آخرین نقطه خط دفاعی به شمار می رود.

انتشار یک پست اینستاگرامی در مورد آنتونی گولچ توسط حسین هدایتی بار دیگر عملکرد مالی مدیران کنونی باشگاه پرسپولیس را زیر سؤال برد.

بنا بر شنیده ها مطابق قرارداد امضا شده، این مدافع کروات-استرالیایی 220 هزار دلار از باشگاه پرسپولیس دریافت می کند. 100 هزار دلار هم برای صدور رضایت نامه گولچ به باشگاه شریف تیراسپول مولداوی پرداخت شده است. در این میان 50 هزار دلار هم نصیب «ایجنت» خارجی گولچ شده که همراه او به ایران آمد.

آنتونی گولچ

آنتونی گولچ مدافع کروات پرسپولیس


مداقع 26 ساله سرخ پوشان 40 هزار دلار پس از پایان هفته هفتم دریافت کرد تا با خیالی آسوده به تعطیلات لیگ برود. در واقع گولچ که حتی یک بار هم در فهرست 18 نفره پرسپولیس قرار نگرفته، 370 هزار دلار روی دست باشگاه پرسپولیس خرج گذاشته است.

این در حالی است که حسین هدایتی، رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که در این فصل کمک های مالی زیادی به علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس انجام داده، مدعی شد 200 هزار دلار برای جذب گولچ به طاهری داده است.

ماجرا جایی عجیب تر می شود که جعفر کاشانی، رئیس کنونی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به میزان، گفت که نه او و نه دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در جریان جزئیات قرارداد گولچ نیستند و طاهری شخصاً باید پاسخگوی ابهامات مالی باشد.

ابهامات مالی زیاد پرسپولیس

از سوی دیگر قراردادهای ولادیمیر پریموف و الکسی پلی یانسکی هم با ابهامات زیادی روبرو است. شنیده می شود دو مدافع اوکراینی پرسپولیس در فصل گذشته قراردادهایی 3 هزار دلاری داشته اند اما با رشدی صددرصدی 300 هزار دلار با پرسپولیس قرارداد بسته اند.

عجیب اینجاست که هیچ یک از مدیران باشگاه پرسپولیس در این باره پاسخگو نیستند و طاهری هم مانند گذشته سیاست سکوت را در پیش گرفته است. البته به نظر می رسد با توجه به ابهامات گسترده در نحوه جذب بازیکنان خارجی پرسپولیس و همچنین واکنش شدید وزیر ورزش به رقم قراردادهای بازیکنان استقلال، باید منتظر ورود وزارت ورزش و همچنین دستگاه های نظارتی به اتفاقات باشگاه پرسپولیس هم باشیم.

مبلغ دریافتی زیاد آنتونی گولچ از پرسپولیس

مبلغ دریافتی زیاد آنتونی گولچ از پرسپولیس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف