نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حال و روز آنجلینا جولی بعد از طلاق از زبان همسر دومش
آنجلینا جولی ، بیلی باب تورنتون
بیلی باب تورنتون همسر دوم آنجلینا جولی از شرایط و حال و هوای آنجلینا جولی بعد از طلاق از برد پیت میگوید.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395

حال و هوای آنجلینا جولی بعد طلاق

بیلی باب تورنتون همسر دوم آنجلینا جولی به بیان شرایط این روزهای آنجلینا پرداخت.گفتنی است آنجلینا جولی برای نخستین بار در سال 1996 با جانی لی میلر ازدواج کرده و پس از سه سال از او جدا شد. در سال 2000 با بیلی باب تورنتون ازدواج کرد و مجددا پس از سه سال از او جدا شد. بیلی باب تورنتون که در سال 2000 با انجلینا جولی ازدواج کرده بود و سرانجام بعد از سه سال از او جدا شده بود درباره آنحلینا جولی گفته است

بیلی باب تورنتون

آنجلینا جولی و همسر دومش

گفتنی های همسر دوم آنجلینا جولی

بیلی باب تورنتون هیچ چیز جز صحبت های مثبت درباره همسر سابقش، آنجلینا جولی ندارد که بگوید. این بازیگر 61 ساله در مراسم نمایش آخرین فیلم خود، «بابانوئل بد 2» در لس انجلس آخرین اخبار درباره وضعیت روحی آنجلینا جولی پس از طلاق از برد پیت را با حاضرین در میان گذاشته است.

" می دانید، وقتی با او صحبت می کنم به نظر حالش خوب است. اما زیاد تماسی با او ندارم متوجه هستید؟"
تورنتون ادامه می دهد:"ما هنوز دوستان خوبی برای هم هستیم. اما او در دنیای خودش است و من در دنیای خودم."
تورنتون و جولی در 5ام می سال 2000 پس از همبازی شدن در درام کمدی «پوشینگ تین» با یکدیگر ازدواج کردند. آن ها در سال 2002 از یکدیگر جدا شدند.

تورنتون در ادامه می گوید:"سالی یکبار هم را می بینیم. هر از گاهی صحبت میکنیم. به هر حال. اما وقتی مردم در آزمایش ها و مصائب زندگی خود به سر می برند من سعی می کنم آن ها را تنها بگذارم، مگر آنکه خودشان بخواهند با من صحبت کنند."

تورنتون همچنین درباره علت جدایی خود از جولی توضیح داده است که مختصری از آن را می خوانید:"هیچ وقت فکر نکردم به اندازه کافی برای او خوب باشم. او مثل یک پروانه در جمع ها می چرخید و من بیشتر ترجیح می دادم در خانه باشم. واقعا اطراف افراد ثروتمند و مهم حس ناراحتی دارم."

اوایل هفته گذشته برد پیت از سوی دپارتمان خدمات کودکان و خانواده از اتهام آزاررسانی به فرزندان خود تبرئه شد. جولی بعدتر در بیانیه ای اعلام کرد که خیالش از به پایان رسیدن تحقیقات آسوده شده است و اینکه تمرکزش همیشه بر سلامت خانواده اش بوده است.

حال و روز آنجلینا جولی بعد از طلاق از زبان همسر دومش

حال و روز آنجلینا جولی بعد از طلاق از زبان همسر دومش
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 30
برگرفته از عصر ایران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 16 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف