نمناک ورزش و تناسب اندامکنترل وزن کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی بعد از جدایی از برد پیت
آنجلینا جولی ، برد پیت
آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان سرشناس هالیوودی این روزها با کاهش وزن شدیدی مواجه شده است که بسیاری این کاهش وزن او را به ماجرای جدایی از برد پیت نسبت میدهند.

آنجلینا جولی بعد از جدایی از برد پیت 40 کیلوگرم شد

آنجلینا جولی و برد پیت زوج سرشناس هالیوود با جنجال و شایعات فراوان از یکدیگر جدا شدند و آنجلینا بعد از جدایی سرپرستی شش فرزندشان را برعهده گرفت. اگرچه ظاهر زندگی آنجلینا جولی آرام است و او مشغول بازیگری و کارگردانی است اما کاهش وزن شدید این بازیگر سرشناس سوژه بسیاری از رسانه ها شد و شایعات فراوانی درباره این کاهش وزن شکل گرفت . بسیاری از رسانه ها دوری برد پیت را دلیل اصلی لاغری بیش از اندازه آنجلینا میدانند.

آنجلینا جولی با وزن 40 کیلوگرم در کالیفورنیا

 آنجلینا جولی

کاهش وزن شدید آنجلینا جولی

او پس از طلاق به 35 کیلو نیز رسیده بود ولی اکنون 40 کیلو شده است. بالاترین وزن او در تمام زندگی اش 52 کیلو بوده است.

ماجراهای جنجال برانگیز آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت زوجی محبوب بسیاری از هواداران سلبریتی ها بودند که کسی گمان نمیکرد روزی از هم جدا شوند . بعد از جدایی جنجالی آنجلینا جولی و برد پیت ماجرای زیادی درباره این دو هنرمند هالیوودی آنها را به سوژه اصلی خبرها تبدیل کرد که یکی از آنها فلج شدن صورت آنجلینا بود.

 آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلیناجولی در کنار برد پیت

آنجلینا جولی یکسال پس از جدایی خبرساز از برد پیت ، درباره این تجربه و البته ابتلا به «فلج بل» صحبت کرد و گفت :سال گذشته متوجه آن شدم و برای اولین بار با نام "فلج بل" روبرو شدم ، عضلات بخشی از صورتم به طور موقت دچار فلج شد . برای درمان از طب سوزنی استفاده کردم که تا حد قابل توجهی موجب بهبود من شد.

 آنجلینا جولی

آنجلیناجولی در زمان بعد از جدایی از برد پیت

علاوه بر آنجلینا ، برد پیت نیز بعد از جدایی بارها سوژه رسانه ها شد. انتشار تصویری از برد پیت در هنگام خارج شدن از یک استودیوی هنری سرو صدای زیادی ایجاد کرد و بازار شایعات درباره این هنرمند هالیوودی دوباره داغ شد.

برد پیت

لاغری برد پیت بعد از جدایی سوژه شد

لاغر شدن بیش از اندازه برد پیت در این تصاویر گمانه زنی ها را برای افسردگی برد پیت بعد از جدایی از آنجلینا جولی آغاز کرد و او را به یکی از سوژه های اصلی رسانه ها تبدیل کرد.

برد پیت

برد پیت آنجلینای جدید یافت

برد پیت آنجلینا جولی را در سال 2016 طلاق داد و این جدایی برای همیشه به زندکی مشترک پرحرف و حدیث آنها پایان بخشید اما به شایعات و اخبار داغ دامن زد ، رابطه های عاشقانه هر کدام از این بازیگران هالیوودی بیشتر از قبل زیر ذره بین بود تا اینکه اخیرا حضور دختر جوان 21 ساله در زندگی آقای بازیگر مورد بحث قرار گرفته. برد پیت بتازگی با دختری که شباهت زیادی به انجلینا جولی دارد آشنا شده و رابطه عاشقانه برقرار کرده است .

برد پیت و فرزندانش

فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیتکه به عنوان محبوب ترین زوج در جهان شناخته می شوند، پس از 12 سال زندگی مشترک، با داشتن 6 فرزند در 19 سپتامبر 2016 از هم جدا شدند.بعد از جدایی آنجلینا جولی سرپرستی فرزندانشان را برعهده گرفت و با آنها زندگی میکند. این بازیگر در دوران زندگی با پیت صاحب 6 فرزند شد که سه نفر از آنها را به سرپرستی گرفت و سه نفر دیگر حاصل ازدواج این دو نفر بودند.

کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی بعد از جدایی از برد پیت

کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی بعد از جدایی از برد پیت
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف