نمناک ورزشفوتبال آندرانیک تیموریان به دنبال رفتن از نفت تهران
آندرانیک تیموریان ، نفت تهران
آندرانیک تیموریان قصد جدایی از نفت را دارد که با این جدایی او هفتمین تیم متوالی اش را در طی این فصل ها تجربه می کند.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1396

آندرانیک تیموریان به دنبال تغیر تیم

کاپیتان پیشین تیم ملی در آغاز لیگ هفدهم احتمالا هفتمین تغییر تیم متوالی را تجربه خواهد کرد.
با پایان لیگ شانزدهم قرارداد تیموریان با نفت تهران به پایان رسید تا کاپیتان پیشین تیم ملی لیگ شانزدهم را با قهرمانی در جام حذفی به پایان برساند.

تیموریان که در 3 سال گذشته، در 6 تیم مختلف حضور داشته با توجه به اتمام قرارداد خود با نفت تهران و مشکلات این باشگاه باید به دنبال انتخاب تیمی جدید باشد تا در آغاز لیگ باز هم مانند فصل های گذشته تیموریان را با پیراهن تیمی جدید در لیگ برتر ببینیم.

آندرانیک تیموریان

جدایی آندو از تیم نفت 

او در ابتدای لیگ چهاردهم در استقلال حضور داشت اما پس از آن راهی تراکتورسازی شد. تیموریان در پایان فصل راهی لیگ قطر شد و بعد از یک نیم فصل حضور در لیگ ستارگان این کشور به سایپا پیوست اما دوران حضور او در سایپا نیز خیلی طولانی نشد و تیموریان در ابتدای فصل به ماشین سازی پیوست. آندو در دوران حضور در ماشین سازی پیراهن و بازوبند تیم ملی را از دست داد و در نیم فصل با استقلال به توافق رسید اما مشکلات آبی ها باعث شد تا تیموریان راهی نفت تهران شود و حالا به نظر می رسد مشکلات نفت تهران و جدایی دایی منتج به تغییر تیم تیموریان شود.
تیموریان 35 ساله که در سالهای پایانی فوتبال خود به سر می برد همچنان با رویای حضور در سومین جام جهانی امیدوار است تا با انتخاب یک تیم مناسب در لیگ هفدهم، بتواند جایگاه خود در تیم ملی را باز پس بگیرد. تصمیمی که به نظر می رسد با توجه به تغییرات پی در پی برای تیموریان از اهمیت دو چندانی برخواردار است.

آندرانیک تیموریان به دنبال رفتن از نفت تهران

آندرانیک تیموریان به دنبال رفتن از نفت تهران
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از ورزش سه / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف