نمناک اخبارپزشکی و سلامت آنژیوکت بدون عوارض در کشور ساخته شد
وصل کردن آنژیوکت به بیمار با عوارضی چون خونریزی، عفونت، هماتوم و ... همراه است که با اختراع آنژیوکت بدون عوارض در ایران این مشکلات کمتر پیش می آید.
تاریخ انتشار : 6 فروردین 1392

'شاهین فر،  کارشناس پرستاری گفت:پس از تحقیقات و بررسی های بسیار متوجه شدیم که هم اکنون وصل کردن آنژیوکت به بیمار با مشکلات فراوانی روبرو است. خونریزی، عفونت، هماتوم، آمبولی هوا، اکیموژ بر اثر نشت دارو از رگ، انتقال بیماری ها از طریق خون مانند هپاتیت و ایدز و حساسیت به چسب ها و درد ناشی از خروج چسب از عوارض آنژیوکت های عادی است.
وی با بیان اینکه استفاده از این نوع آنژیوکت در کاهش میزان مرگ و میر سالمندان و کودکان مؤثر است، اذعان داشت:جلوگیری از عوارض آنژیوکت های کنونی، کاهش میزان عفونت های بیمارستانی، کاهش هزینه های درمانی، کاهش حساسیت های پوستی به چسب ها، عدم انتقال بیماری های خونی، افزایش حفاظت در گروه پزشکی، بهبود سریعتر و وضعیت روحی و جسمی بیماران، عدم بروز عوارض ناشی از نشت دارو و پیشگیری ار مرگ و میر بیماران با نقص ایمنی و بیماران خاص از فواید این آنژیوکت است.'

آنژیوکت بدون عوارض در کشور ساخته شد

آنژیوکت بدون عوارض در کشور ساخته شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از salamatnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف