نمناک سرگرمیدیدنی ها ماجرای واقعی این آهو و چیتاها فاش شد + تصاویر
آهو و چیتا ، عکس پربازدید آهو و یوزپلنگ ها
عکسی پربازدید از آهو و چیتاهای جوانی که او را احاطه کرده اند و در انتها شکارش می کنند بعد از سالها عکاس را مجبور به گفتگو در مورد واقعیت آن کرد تا شایعات پایان یابد.

داستان عکس تلخ آهو و چیتاها برگزیده بهترین عکس

تصویری که احتمالا اکثر شما دیده اید ، یک آهوی جوان شکار چند چیتا شده است اما هیچ تلاشی برای فرار و یا زنده ماندن نمی کند . عکسی که داستانی مبنی بر افسردگی عکاس آن بلافاصله منتشر شد اما این چنین نبود.

The real story behind the viral photo of cheetahs preying on an impala

آهو و چیتا

واکنش عکاس عکس آهو و چیتا به خبر افسردگی او بعد از گرفتن این صحنه

از شایعه تا واقعیت افسردگی عکاس تصویر مشهور آهو و چیتا

 dnaindia.com در گفتگو با عکاس این عکس از شایعه تا واقعیت ماجرا را منتشر کرد."آلیسون باتیگیگ " عکاس بعد از انتشار داستانی که بیشتر شایعه بود متعجب شد و واقعیت صحنه را بیان کرد.

او در گفتگو با این وب سایت گفت :تصویر شکار آهوی جوان توسط چند چیتا را در یکی از جنگل های نپالا و در سال 2013 گرفتم ، تصاویر تلخ این صحنه از واقعیت زندگی در حیات وحش خیلی سریع منتشر شد و همانطور که انتظار داشتم واکنش ها مثل سیل به صفحه ی من جاری شدند اما نمی دانستم برخی شایعه ای در مورد من ساخته اند . وقتی شنیدم در فضای مجازی خبر افسردگی من بعد از گرفتن این عکس و به واسطه ی این که نتوانسته ام به آهو کمک کنم دست به دست می چرخد متعجب شدم چرا که هیچ کدام از این داستان ها واقعیت نداشت.شایعات حاکی از آن بود که آهوی داخل عکس یک آهوی مادر بوده که برای حفظ جان فرزندانش خود را طعمه قرار داده است اما چنین نبود.

واقعیت داستان عکس آهو و چیتا :

چیتاهای جوان تمرین شکار کردن می کردند و با هدایت چیتاهای بالغ به سمت آهوی جوان حمله کردند ، تا جایی که من دیدم آهو تنها بود و برای فداکاری چنین بی حرکت نمانده بود.اینکه چرا آهو بدون حرکت و خیره به یک گوشه بین شکارچیان ایستاده است به نظر من که تماشاچی این صحنه ی تلخ بودم می توانست شوکه شدن او باشد چرا که حالت بدنی او نشان می داد که کاملا شوکه شده و از ترس توان حرکت ندارد ؛ شاید این حیوان با خیره شده به گوشه ای در این صحنه تصمیم داشت تا انتهای عمرش زیبایی و غرور خود را حفظ کند.

 آهو و چیتا

آهو و چیتا

آهو و چیتا

آهو و چیتا

آهو و چیتا

تصاویر صحنه های ناراحت کننده شکار آهو توسط چیتاهایی که تمرین حمله می کردند

ماجرای واقعی این آهو و چیتاها فاش شد + تصاویر

ماجرای واقعی این آهو و چیتاها فاش شد + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 23
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف