نمناک سرگرمیدیدنی ها دختری که به 100 زبان آواز می خواند + تصاویر
آواز به 100 زبان ، سرگرمی نمناک
دختر هندی با شنیدن شعری که دوست پدرش به زبان ژاپنی می خواند علاقه مند به حفظ شعر از زبان های دیگر شد تا در نهایت خواندن آواز به 100 زبان دنیا را اجرا کرد.

توانایی شگفت انگیز دختر 12 ساله در خواندن آواز به 100 زبان

توانایی های جالب توجه کودکان در سالهای اخیر با توجه به امکانات و اهمیت والدین به این مسئله بیش از پیش بروز کرده و شناخته شده است به همین دلیل کم نیست تعداد صاحبان رکورد کم سن وس ال در کتاب گینس
 
At The Age Of 12, This Little Girl Can Sing In Over 100 Languages & Is Eyeing A World Record
آواز به 100 زبان

دختر هندی به 100 زبان دنیا آواز می خواند

دختری که به 100 زبان آواز می خواند

دختر 12 ساله هندی تلاش می کند تا رکورد جدیدی به نام خود در کتاب گینس ثبت کند برای همین بعد از تمرینات جدی در حال حاضر موفق شده است تا بتواند به 100 زبان دنیا آواز بخواند.
"اسچیتا ساتیش" دانش آموز کلاس هفتم در دبی تصمیم دارد با ثبت رکورد جهانی به نام خود به کشورش باز گردد."ساتیش" می گوید:سالها پیش یکی از دوستان ژاپنی پدرم به خانه ما در دبی آمد و برای سرگرم کردن من آوازی به زبان ژاپنی خواند که به نظرم بسیار جالب بود.در عرض 1 ساعت و نیم آن را به طور کامل یاد گرفتم و در کمال حیرت دوست پدرم توانستم آن را به همان لهجه ای که او داشت بخوانم .
آواز به 100 زبان
از ان زمان تصمیم به ادامه یادگیری شعرهایی از کشورهای دیگر گرفتم که سخت ترین انها زبان آلمانی ، مجارستانی و فرانسوی بود .تا سال 2008 شعرهایم را به 76 زبان رساندم و حالا به مرز شعر و آواز به 100 زبان رسیده ام .

دختری که به 100 زبان آواز می خواند + تصاویر

دختری که به 100 زبان آواز می خواند + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف