نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون 3 آپارتمان مجلل به رنگ خاکستری طوسی + تصاویر
آپارتمان مجلل ، دکوراسیون خانه مجلل
طیف رنگ انتخابی برای طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان مجلل خود را متفاوت اجرا کنید ، کمی از رنگها طلایی و کرم جدا شده و با ایده های نو به سراغ رنگ طوسی ، خاکستری و نقره ای بروید.

طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان مجلل و لوکس با استفاده از رنگهای طوسی تیره و روشن

در مورد اهمیت انتخاب رنگ اصلی و مکمل در دکوراسیون داخلی بسیار گفته ایم و الگوهای اجرا شده از رنگهای متفاوت را به نمایش گذاشته ایم . در ادامه همان مطالب قصد داریم با نگاهی متفاوت به طیف رنگ طوسی ، کاربرد و تاثیر استفاده از ان در دکوراسیون داخلی مدرن و مجلل توصیف کنیم. در این گزارش تصاویری کامل از دکوراسیون داخلی 3 آپارتمان شیک و منحصربه فرد را مشاهده می کنید که پترن اصلی رنگ آن طوسی است در طیف های تیره تا روشن. ترکیب هوشمندانه این رنگها با رنگهایی همچون آبی سربی و سفید و... جلوه ای خاص به فضا می بخشد و بهتر است بگوییم تعادل را در آن تولید می کند.

دکوراسیون آپارتمان مجلل و لوکس شماره 1 :رنگ طوسی نقره ای

 در نگاه اول طراحی خلاقانه دیوار شومینه و لوستر مدرن حلقه ای نظرتان را جلب می کند ، نکته ای که طراح روی آن تمرکز کرده تا رنگ مورد نظرش را بدین وسیله در ذهن بیننده تثبیت کند ، پرده های بلند به رنگ سفید ، هماهنگ با رنگ مکمل طوسی در این اتاق آرامش فضا را بیشتر کرده و جلوه قسمت مشکی شومینه و گلدان سبز رنگ که تنها المان تزیینی رنگ متضاد است را در این اتاق نشینمن کاملا مدرن کامل می سازد. سر دوربین را که بچرخانیم به آشپزخانه ای می رسیم که بدون هیچ دیوار و جداکننده ای در کنار اتاق نشینمن قرار گرفته است ، رنگ طوسی تیره و روشن در انتخاب کابینت ها اینبار با ایده ای متفاوت همراه است ، طوسی اصلی تیره و مکمل نقره ای است و صندلی های اپن هم با رنگ تیره ست شده است . ردیفی از گیاهان سبز رنگ در قسمت بالای آشپزخانه مدرن استفاده جسورانه طراح برای روح بخشی به فضای سرد است. در قسمت اتاق خواب ، دیوار پوش و کف پوش با حضور یک روتختی روشن بیشتر جلوه گرفته اند و اضافه کردن لایه ای به رنگ سبز خزه ای جز ریز نکات طراحی و تزیینات دکوراسیون داخلی است که با برقراری تعادل حس آرامش را به اتاق خواب منتقل کرده است. در رابطه با دکوراسیون سرویس هر سه این آپارتمان ها منحصربه فرد طرح ریزی شده اند ، انتخاب سرامیک کف و دیوار حمام و دستشویی که در نهایت سلیقه و با طرح های به روز زیبایی هرچه تمام به خود گرفته اند.

دکوراسیون خانه مجلل

عکس زیباترین خانه های دنیا

اتاق پذیرایی عروس

دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشینمن آپارتمان مجلل کوچک

اتاق خواب طوسی

کابینت آشپزخانه آپارتمان لوکس به رنگ طوسی

ترکیب رنگ در دکوراسیون منزل

دکوراسیون با رنگ طوسی

زیباترین اتاق خواب

دکوراسیون و طراحی اتاق خواب دونفره مدرن به رنگ طوسی و خاکستری

تزیینات خانه عروس

مدل کف پوش پذیرایی

دیوارپوش های جدید

سرامیک شیک و زیبای حمام و دستشویی در آپارتمانی مجلل و مدرن

 

طراحی شیک دکوراسیون آپارتمان مجلل شماره 2 :طوسی و خاکستری

در این نمونه کار ، پیچیدگی کمی بیشتر شده و استفاده از رنگهای متضاد رنگ زمینه قوی تر اجرا شده است . یک پانل سبز رنگ که در دل طوسی و سفید و خاکستری خودنمایی می کند و بازی با افقی و عمودی ها در دیوار پوش ها که گزینه خلاقیت را در این دکوراسیون داخلی به رخ می کشد. راهروی منتهی به اتاق خواب در این آپارتمان لوکس مدرن یکسر از رنگ خاکستری ملایم پوشیده شده است و استفاده از وسیله تزیینی به رنگ قهوه ای روی میزی با سطح سفید رنگ مطمئنا برای گرما بخشی انتخاب شده . در اتاق خواب اول این آپارتمان نورپردازی تکمیل کننده طراحی و تزیینات است که برای جلوه دادن هرچه بیشتر به دیوار پوش و تخت خواب اسپرت به حالت نا منظم نصب شده است. اما اتاق خواب دوم بدون هیچ بینظمی و با حفظ فاکتروهای سادگی طراحی داخلی مدرن طراحی و چیده شده است. اتاق نشینمن و پذیرایی این آپارتمان دو بخش قابل توجه دارد که یکی با قرار گرفتن مبلمان راحتی مخمل به رنگ کله غازی روبروی دیوار ال سی دی ایجاد شده است ، دیواری که یک کاغذ دیواری طرح دار نسبتا شلوغ نظر را به خود جلب می کند و بخش دیگر فضای اطراف شومینه است که می توان از ان به عنوان مرکز توجه نام برد ، رنگ خاکستری فوق العاده که به همراه شعله های گرم شومینه و دو گلدان بزرگ با گلهای طبیعی سبز رنگ ما را به یاد خانه های جزیره ای می اندازد.

دکوراسیون آپارتمان کوچک

چیدمان شیک منزل

آشپزخانه لوکس

کابینت آشپزخانه طوسی

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

اتاق خواب شیک و مدرن به رنگ طوسی

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

چیدمان مدرن و تزیینات زیبای اتاق خواب دونفره

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

دکوراسیون خاص اتاق پذیرایی در آپارتمان مجلل مدرن

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل شماره 3 : رنگ طوسی و خاکستری تیره

سومین طرح تکمیل شده را به نوعی می توان دلگیر نام برد ، البته این نظر طراح این آپارتمان نیز هست که علت را ایجاد فضایی برای رهایی از شلوغی های دنیای امروزی بیان کرده است . تصاویر به وضوح گویای ذهنیت و سلیقه طراح دکوراسیون داخلی این آپارتمان مدرن است و ایده ی استفاده از فضا و یکنواختی بدون گریز در انتخاب رنگها در این خانه احساس می شود. با نگاهی دقیق به قسمت حمام و دستشویی طرح جاسازی و ساخت فضای شستشوی لباس را می بینید که با یک دیوار متحرک از سادگی خارج شده است. 

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

اتاق خواب مدرن و شیک دونفره

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

دکوراسیون حمام و دستشویی شیک

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

آپارتمان مجلل

دکوراسیون آپارتمان مجلل به رنگ خاکستری

دکوراسیون 3 آپارتمان مجلل به رنگ خاکستری طوسی + تصاویر

دکوراسیون 3 آپارتمان مجلل به رنگ خاکستری طوسی + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف