شرکت ساختمان سازی در هنگ کنگ برای آنکه بتواند برای افراد مجرد این شهر مسکن تهیه نماید، از واحدهای آپارتمانی مختص خود رونمایی نمود!

آپارتمان هایی که از جای پارک اتومبیل کوچکتر هستند!

شهر هنگ کنگ، در جنوب کشور چین قرار دارد که دارای مساحت 1104 کیلومتری با جمعیت شگفت انگیز 7 میلیون نفر می باشد که نشان دهنده پر جمعیت بودن این منطقه با ابعاد کم می باشد که این نشان دهنده هشداری برای مسکن، خوراک، پوشاک، شغل و... باشد که می تواند یک مشکل بسیار جدی در این زمینه باشد و هر شخصی نتواند از پس از مسائل برآید.

به همین دلیل شرکت در این منطقه از ساختمانی در هنگ گنگ با ویژگی خاص برای رفع مشکل کمبود آپارتمان برای افراد مجرد رونمایی کرد که بسیار عجیب و شوکه کننده می باشد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حداقل مساحت واحدهای آپارتمانی که تاکنون شنیده اید، شاید 30 متر مربع یا 40 متر مربع بوده است که در این واحدهای اپارتمانی، یک سرویس، پذیرایی و اشپزخانه گنجانده شده اند تا اشحاص بتوانند کارهای روزمره خود را تا خرید واحدی بزرگتر انجام دهند. اما شهر هنگ کنگ که در جنوب کشور چین قرار دارد، برای اینکه بتواند ساختمانی مناسب افراد مجرد فراهم سازد در طی تصمیم عجیب و غریب اقدام به ساخت ساختمانی چند طبقه با واحد های 11 متر مربعی نموده است که این میزان مساحت حتی از مساحت جای پارک اتومبیل نیز کوچکتر است!

آپارتمان های کوچک

آپارتمان های بسیار کوچک در هنگ کنگ

جالب است بدانید این واحدهای آپارتمانی دارای توالت، آشپزخانه، جایگاه ذخیره وسایل مورد نیاز، یخچال، تخت و میزغذا خوری می باشد!!

با این حال این واحدهای آپارتمانی، موفق به فروش فراوان توسط افراد مجرد و کارمند شده است و نام این واحدهای آپارتمانی  T-Plus می باشد که بطور کلی توانسته است به میزان 364 هزار دلار به فروش کلی برسد. اما این واحدهای آپارتمانی چیزی شبیه به قفس می باشند و هر شخصی نمی تواند در این شرایط زندگی نماید چرا که حتی از یک سلول زندان نیز کوچکتر است.

ویدیو آپارتمان هایی که از جای پارک اتومبیل کوچکتر هستند! ؛

آپارتمان هایی که از جای پارک اتومبیل کوچکتر هستند! + فیلم

آپارتمان های 11 متری برای مجردها ! + فیلم : امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی